UWAGA!

Poznaj swoje możliwości

Elbląg, Poznaj swoje możliwości
Fot. rp (archiwum).

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu zaprasza 2 października o godz. 10 na warsztaty „Ukryte możliwości – Nowe horyzonty”. To propozycja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

W założeniu warsztaty mają pomóc uczestnikom w poznaniu swojego potencjału zawodowego i osobowościowego oraz przeprowadzenie analizy posiadanych predyspozycji zawodowych.
       W ramach zajęć uczestnicy, korzystając ze wsparcia doradców zawodowych, dokonają bilansu własnych preferencji, umiejętności zawodowych oraz predyspozycji osobowościowych w kontekście wymagań zawodów, podniesienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych.
       Zajęcia są przeznaczone dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy oraz innych osób zainteresowanych planowaniem własnej kariery zawodowej.
       Warsztaty „Ukryte możliwości – Nowe horyzonty” odbędą się 2 października (piątek) o godz. 10 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54, pokój 105 (I piętro).
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Takie warsztaty to możecie sobie wsadzić w d. W tym mieście potrzebne są nowe miejsca pracy, a nie organizowane co chwile szkolenia. Same warsztaty nie stworzą nowych miejsc pracy. Nie rozumiem po co w ogóle są one organizowane, skoro to miasto to pustynia, jeśli chodzi o możliwości zatrudnienia.
 • od gadania miejsc pracy nie przybedzie a za darmo nikt tego przeciez na pewno nie prowadzi. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  upr-elblag.blog.onet.pl(2009-09-30)
 • A co wy zrobiliście w celu utworzenia w Elblągu nowych miejsc pracy? Rozumiem że ktoś, kto wypowiada się w duchu "od gadania miejsc pracy nie przybędzie" ma na koncie jakieś realne działania w tym kierunku, bo jeżeli nie, to robi sam z siebie idiotę takimi wypowiedziami. Pochwalcie się w takim razie, co udało wam się zrobić?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mikolaj(2009-10-02)
 • no co ty, mikolaj, w mikolaja wierzysz? przeciez oni nic nie musza robic, bo im sie nalezy, wg nich to prezydent i inni sa od tego zeby im prace znalezc, banda leni i nierobow
 • Niech się sami szkolą i otworzą działalność. I tak będzie im łatwiej niż 10-15 lat temu. Wtedy nikt się nie litował - pełen zus, podatki, opłaty rejestracyjne, 0 dofinansowania. A ile tam zarabiają. Wie ktoś?
Reklama