UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • - panie arek 234 - a chciałby pan gościć u siebie w domu kogoś kto pana oszukuje, kłamie, obiecuje panu różne rzeczy i nie dotrzymuje słowa !? - chce pan takich przyjaciół bo ja nie. a praca do 67 kto z nas zobaczy kiedyś tą kasę odłożoną w zus ? a gdzie nasze pieniądze z ofe ??? no k. .. .gdzie wyparowały? to samo będzie z zusem - co miesiąc ktoś podbiera mi prawie połowę pensji na swoje widzimisię a ja mam być gościnny ?
  • BV lecz nogi. Głowy już nie uratujesz. O czym Ty piszesz? Okłamywać, oszukiwać to może Macierewicz dla własnej prywaty i chorej ambicji. Praca do 67 lat zależy dla kogo? Młodszym wydłużą nawet do 70 lat, aby zbilansować ZUS i dotować KRUS. Nie masz żadnych odłożonych pieniędzy w ZUS, jak i reszta Polaków. Składki są na bieżąco wypłacane emerytom i rencistom plus budżet państwa dopłaca brakujące różnice. Twoja emerytura to tylko dobra wola młodszych pokoleń, że będą chcieli oddawać połowę pensji na emerytów. Pieniądze z OFE pójdą na przejedzenie i zmniejszenie deficytu. Gospodarka ucierpi ale państwo nie zbankrutuje. Elbląg więcej kosztuje budżet państwa (pensje dla budżetówki, bezrobotnych, wojska, emerytów, rencistów) niż wpłaca do niego podatków. I nie zmieni to się szybko. Smutne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    arek234(2014-04-17)
Reklama