UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
  • Na Grota Roweckiego tez ciekawa sytuacja. piesi z przeciwka maja zielone na przejsciu dwu etapowym ci od strony szkoly muzycznej czekaja na zielone, po jakichs 5 sekundach wlacza sie zielone mozna isc tyle tylko ze zanim sie dojdzie do nastepnego przejscia wlacza sie tam czerwone samo czekanie na nastepnezielone jest dlugie a swiatla zielone stosunkowo nie sprzyjaja temu aby przejsc spokojnym krokiem trzeba biedz zeby zdążyć przejsc, jestem mlody jako tako ale co dopiero ludzie starsi omijaja to przejscie z obawy ze niewiele zycia im zostalo i szkoda tracic cenne minuty zycia na staniu na pasach, wincej ulic wincej swiatel wkincej stania na swiatlach zlikwidowano plac dobudowano rondo ale i tak to kuleje www.google.com
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20 1
    chodzetymiswiatlami(2019-02-11)
  • Może to ktoś przetłumaczyć na polski?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1 0
    (2019-02-11)
  • Problem ustawiania świateł to nie tylko ul .Obrońców Pokoju to problem ustawienia w całym mieście. Odpowiedzialni za ustawienie świateł jest UM a w nim pracujący ludzie mało odpowiedzialni dopiero się coś dzieje jak jest ofiarą wypadku są prace na krótko prawidłowo działające światła. Portale Elbląskie już kilka razy opisywały sprawę świateł .Rano ustawia się a po południu już jest źle. Na ul.Hetmanska ,12 Lutego ,Płk. Danka masakra co 150 metrów trzeba się zatrzymać. Uważam że wyjeżdżając w ul Hetmańska na zielony świetle dziennym przynajmniej powinien kierowca przejechać do Ul. 12 Lutego a ruszając z ul.12 lutego do Ul Ogólnej.ale tak nigdy nie będzie bo posiadacze samochodów dużo paliwa by zaoszczędzimy i zmniejszyło by to wydzielenie spalin o których tak głośno jest ze diesel jest winny.Co na to działający UM a w nim Wydział Ochrony Srodowiska juz nie maja nic do powiedzenia? A moze caly ten balagan ze swiatlami przekazac tak jak to jest dla Policji oni najlepiej wiedza w jakich godzinach jes natężenie ruchu i ustawili by odpowiednio światła. W tym przypadku trzeba bata na odpowiedzialnych za ustawienie sygnalizacji świetlnej w Elblągu i zmiany nie których urzędników bo z nie którymi już walczyłem.Pozdrowienia dla Pana Prezydenta i myślę że w końcu zrobi porządek w tym sektorze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1 0
    Leon zly(2019-02-12)
  • o kierownik sie odezwal nie paniemaju
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    wracajdoszkolyjaknierozumiesz(2019-02-12)
Reklama