UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Spacerowałem po Elblągu - to wioski połączone tramwajami. Dowodem jest deptak przy Kumieli obok ul. Wyspiańskiego. Spotkałem tam ciekawy widok wiszących mokrych gaci, ręczników schnących na słońcu rozwieszonych na sznurkach między drzewami. Polecam te wspaniałe folklorystyczne widoki.
  • Bo to jest Polska Jarosława. Tak ma byc. Pszaśnie, chamsko i ordynarnie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    19
    Jeofil(2021-07-12)
  • Kolego a czy Ty moze byles we Wloszech ? Bo tam w miadtach sa miedzy blokami sznurki i wisza gacie itp. A Polak jedzie i sie zachwyca. Wiec nie badz zlosliwy. Oni maja taki klimat, ze gacie na sznurkach i my tez. ; )jak ci nie pasuje to chodz po starowce. Mbie sie Elblag bardzo podoba. A czy kolega moze widzial na hetmanskiej piekne wzory ulozone z kwiatow. To jest cud. Pieknie. Dziekuje zieleni. Pieknie to wyglada. ; )
  • Zgadzam się w 100%. Nie można wiecznie utyskiwać i być niezadowolonym z naszego miasta. Zawsze można wybrać do zamieszkania inne. Moja rodzina spoza Elbląga naszym miastem jest zachwycona ilekroć tu przyjedzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Ewa.M.(2021-07-12)
  • @Ewa.M. - "Moja rodzina spoza Elbląga naszym miastem jest zachwycona ilekroć tu przyjedzie. "- To niech spróbują tu popracować, zobaczymy przy wypłacie.
Reklama