UWAGA!

Projekt Zintegrowani Niepełnosprawni

Prezydent Elbląga, Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych wraz z Elbląską Radą Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza na debatę „Platforma współpracy – rzeczywistość, a oczekiwania” , która odbędzie się 9 października w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu.

„Platforma współpracy” to nowa inicjatywa mająca na celu aktywizację działań organizacji pozarządowych we współpracy z administracją samorządową i rządową w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych na poziomie gmin i powiatu.
       Debata będzie okazją do zaprezentowania dotychczasowych działań instytucji i organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych, przedstawienia założeń miejskiego programu działań na rzecz osób niepełnosprawnych, zidentyfikowania aktualnych problemów osób niepełnosprawnych i ich organizacji.
       Zaprezentowany zostanie też projekt „Zintegrowani Niepełnosprawni – rozwój sieci organizacji Warmińsko-Mazurskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych”, w ramach którego zrealizowanych jest pierwszych 10 debat powiatowych i wiele innych działań na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych.
      
       Projekt „Zintegrowani Niepełnosprawni – rozwój sieci organizacji Warmińsko-Mazurskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      
Andrzej Jurkian, koordynator projektu Zintegrowani Niepełnosprawni
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama