UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • C. d mojego komentarza Co taka Młoda Osoba moze wiedziec o życiu i tragedii w podejmowaniu wyboru?Mysle ze wszystkie Panie z Konferencji siedzące przy stole powinny być na inicjatywach tych mniejszych rowniez, bo to tez pokazuje ze nie jest istotne nic dla nich prócz symbolu błyskawicy i pokazania się przy Pani Poseł bądź przy Pani Lempart grunt zeby mówili. Skupcie się proszę na istotnej sprawie tego całego strajku, odejdźcie od rzucania pustych sloganów o j. k i pis. Oni tez maja z tego pożytek. Skupcie się na Kobiecym Ciele i aspektach z tym związanych. Na koniec zanim zacznę być obrażany jak to na trolli przystało. Tak jestem LEWAKIEM, glosowalem na lewice dlatego też z szacunku Pani Poseł z dużych lier Tak samo Pani Lempart. Hashtagi: #Potr
  • ,, Skupcie się na Kobiecym Ciele i aspektach z tym związanych''. Teraz nie mogę, zarobiony jestem ale obiecuję solennie, że w weekend skupię się jak najbardziej.
  • @Olo1 - I gitara :)życzę zeby urodziło się ładne z tego dziecko :)
Reklama