UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przedszkole Terapeutyczne ma jeszcze dwa wolne miejsca

 
Elbląg, Przedszkole Terapeutyczne ma jeszcze dwa wolne miejsca
fot. Anna Dembińska, arch. portel

Przedszkole terapeutyczne Mozaika (ul. Żeromskiego 3b) prowadzi uzupełniający nabór dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Są jeszcze tylko dwa wolne miejsca dla najbardziej potrzebujących maluchów z Elbląga.

Nasze przedszkole ma charakter kameralny (dla 12 dzieci) i jest miejscem stworzonym docelowo dla dzieci z wyzwaniami rozwojowymi i szczególnymi potrzebami, którym staramy się sprostać poprzez indywidualnie dobrane terapie i wsparcie specjalistów. Nie ograniczamy się wyłącznie do określonych deficytów dzieci, każde dziecko bez względu na potrzeby jest przez nas traktowane jako osoba, dla której powstaliśmy i chcemy przekuwać swoja wiedzę i umiejętności w lepsze, wielowymiarowe funkcjonowanie podopiecznego z sobą, w rodzinie i społeczeństwie. Najlepsze efekty w tym obszarze to nagroda za trudy terapii. Uczestnictwo we wsparciu placówki jest całkowicie bezpłatne dla uczestników i jego rodzica/opiekuna prawnego!
       To, co możemy Państwu (a przede wszystkim dziecku) zaoferować to:
       - praca w oparciu o Indywidualny Plan Terapeutyczny opracowany przez naszych specjalistów – terapeutów na podstawie obserwacji i wywiadów z najbliższymi,
       - profesjonalną terapię SI i terapie specjalistyczne, w tym dogoterapię,
       - atrakcyjne zajęcia urozmaicające terapię tj. tańce, spotkania z zaproszonymi gośćmi, obchodzenie różnych świąt,
       - zajęcia indywidualne z wykwalifikowanym logopedą,
       - małe grupki sprzyjające podtrzymywaniu efektów terapii (maksymalnie tylko 4 dzieci/terapeutę)
       - wsparcie w modelowaniu zachowań,
       - nastawienie na rozwijanie u dzieci komunikacji z rówieśnikami i rodziną,
       - współpraca w ciepłej i rodzinnej atmosferze, czemu sprzyja kameralność placówki,
       - możliwość wydłużenia pracy placówki do godz. 17 na życzenie rodzica/opiekuna prawnego (pracujemy od 7 – 15 codziennie w dni powszednie),
       Ponadto organizujemy kilka razy w miesiącu darmowe warsztaty grupowe dla rodzin z zapraszanymi gośćmi – autorytetami w obszarach pracy z dziećmi, udzielamy porad i konsultujemy na bieżąco postępy dzieci.
       Nasza placówka jest świetnie doposażona w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne dopasowane do potrzeb dzieci, w ich skład wchodzą m.in. różnorodne pomoce do ćwiczeń małej i dużej motoryki, pomoce do prowadzenia urozmaiconych terapii nastawionych na wielopłaszczyznowy rozwój intelektualny dzieci m.in. poprzez gry edukacyjne i specjalne pomoce dydaktyczne. Zachęcamy do indywidualnego kontaktu i odwiedzin naszej placówki w umówionym terminie celem szerszego zapoznania się z prowadzonymi przez nas działaniami.
       Kontakt: Martyna Zielińska – pracownik placówki na miejscu w Elblągu (tel. 730 147 896)
       Justyna Kacprzak – pracownik projektu unijnego (tel. 512 521 036)
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama