UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • majac 84 lata bardzo czesto wracam do swych młodych lat. NAJTRUDNIEJSZE to lata powojenne i panujaca wszedzie bieda. Samodzielne moje zycie to samotność lat piendziesiatnych mieszkanie na kawa lerce ale nie było smutno. Zycie szybko mija a z mojej pięknej dziewczyny ZOSI lubiącej sobotnie zabawy została stara babunia. której nie mogę poznać. Najgorsza to jest samotność i panująca domowa cisza. , a mój przyjaciel to domowy kot. Na codzie n korzystam z jazdy samochodem-=jazda po mieście zakupy, . wyjazdy na DEBICIE i pisani wspomnień z minionych lat i komputer, moi koledzy i znajomi już odeszli, dzieci wykształcone, nie raz zadzwonią i to wszystko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    0
    emeryt staruszek(2020-01-15)
  • Zachęcamy do pisania wspomnień i dzielenia się z innymi, np. z naszymi Czytelnikami. Zachęcam do kontaktu z Redakcją portEl.pl Elbląg 1 Maja 1c (9.00-16.00) Może coś uda nam się wspólnie napisać. Jeśli są to wspomnienia z życia Elbląga, to tym bardziej. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Anetta Magdziak-Gęsicka portEl.(2020-01-15)
  • Moi rodzice tez maja po tyle lat dzwonie do nich pare razy dziennie a moje rodzenstwo jak czegos potrzebuja to zalosne. Mam wspanialych rodzicow i zycze im wiele lat i dla reszty seniorow wielu jeszcze lat Madre slowa.
  • Ja mam ponad 40 i tez widze u siebie uplywajacy czas ale cieszmy sie zyciem.
  • A ja mam swojego Garbusa ktory jest dopieszczony jak kobieta mego zycia I to moje starcze hobby.Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zbyszek1(2020-01-16)
  • @emeryt staruszek - Dlaczego "Lata dwudzieste"w tytule? Ani Ty, ani ja wszak ich nie pamiętamy. Obecne lata dwudzieste chyba zapamiętamy na długo (oby jak najdłużej). Wszędzie polityka i powiększająca się drożyzna. Szczęściem są spotkania z jeszcze żyjącymi znajomymi. Hashtagi: #Roman
Reklama