UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak czekalam na ta wystawe z powodow rodzinnych, jestem bardzo zawiedziona, czym sie autorzy kierowali wybierajac osoby bedace na zdjeciach, ciekawe. ksiazeczka ktora zostala wydana przy okazji wystawy jest z kilkoma blędami, oraz, z duzymi brakami informacyjnymi, brak podania stopnia (oprocz generala), ignorancja totalna. ciekawe czy ktos z autorow kontaktowal sie z Panem Tomaszem. Stezałą, . ktory wydał kilka bardzo ciekawych książek, o zbliżonej tematyce, a szczególnie pt. Porucznicy. Nie wiem z jakiego powodu grupa Akowców, ktora po wojnie przyjechała z wtedy pułkownikiem Bolesławem Nieczują - Ostrowskim w okolice Elbląga pozostaje do dziś anonimowa, Chyba, że chodzi o RODO ?
  • Ja proponuję zatem droga pani aby pani już więcej nie czekała na to aż ktoś coś zrobi a ruszyła swoje zacne siedzenie, i zrobiła korektę książki oraz wystawę. Zobaczymy w tedy jakie pani poczyni błędy. Pozdrawiam Fabian z Łodzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    13
    Warszyc(2022-08-10)
  • Acha i jeszcze tak na koniec. Zarzuca pani komuś ignorancję a następnie powołuje się pani na jakieś pracę o " zbliżonej tematyce" czyli jak to rozumieć mam? Że niby te prace z którymi Ania miała by konsultować swoją wystawę, tak naprawdę nie mają nic wspólnego z tematem wystawy ale przydałaby się konsultacja? To co pani napisała to dopiero ignorancja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    Warszyc(2022-08-10)
  • @Warszyc - Szanowny Panie, ale proszę czytać planszę tytułową, pani Szczepańska nie jest autorką tej wystawy...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Edziu Wąs(2022-08-10)
  • @Edziu Wąs - Pomysłodawcą i autorem koncepcji wystawy jest właśnie pani Anna. Informacje podał gdański IPN.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Zamiast pluc na innych lepiej(2022-08-11)
  • @Zamiast pluc na innych lepiej - Kobieto nie kompromituj się tym wpisem. Ludzie w Elblągu znają twoje "zasługi".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Edziu Wąs(2022-08-11)
Reklama