UWAGA!

„Przyłącz się”, by żyło się lepiej

„Make a Connection - Przyłącz się” to program dla młodych ludzi, którzy mają ciekawe pomysły i chcą zrobić coś dla innych. Coś, co sprawi, że wokół będzie żyło się lepiej, bezpieczniej, estetyczniej. Spotkanie informacyjne dla chętnych do przyłączenia się do programu odbędzie się 10 października w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu.

Program „Make a Connection - Przyłącz się” skierowany jest do młodzieży w wieku 16-22 lat z terenu całej Polski. Prowadzi go Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży oraz firma Nokia.
     - Istotą działania jest umożliwienie młodzieży zorganizowania we własnym zakresie projektów dla innych osób żyjących w ich sąsiedztwie - wyjaśnia Adrian Greczycho z Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu. - Autorzy programu chcą, by młodzi ludzie dostrzegali to, co dzieje się w ich środowisku, potrafili zaproponować, a następnie zrealizować działania, które sprawią, że ludziom wokół będzie żyło się lepiej, bezpieczniej, estetyczniej czy po prostu ciekawiej. Swoje pomysły do programu mogą zgłaszać nieformalne grupy młodzieżowe oraz młode rozpoczynające swoją działalność organizacje pozarządowe.
     Centrum Organizacji Pozarządowych, chcąc zachęcić do aktywności wszystkich zainteresowanych, organizuje spotkanie, na którym koordynator Bartek Sułek przedstawi ofertę programu i odpowie na wszystkie pytania. Spotkanie to odbędzie się 10 października o godz. 11 w MDK przy ul. Bema 37.
     Szczegółowe informacje dot. programu „Make a Connection - Przyłącz się” znajdują się na stronie internetowej www.makeaconnection.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama