UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Propaganda odcinek 264.. .Obecnie w wojsku jest tendencja do promowania byle jakości. Kaprale po LA, z zerową wiedzą i umiejętnościami, ale już jako dowódcy drużyn, gdzie szeregowi po 10 latach służby i misjach o dwóch belkach mogą pomarzyć. Tak samo młodzi podporucznicy po kursach przyzakładowych którzy zamiast świecić dobrym przykładem, to często pokazują jak należy nie robić. Dwie gwiazdki na pagonie nie upoważniają do noszenia rąk w kieszeniach. .. Kobiety w wojsku? Ok, mamy równo uprawnienie, ale czy jest ono na pewno takie równe? Przeciwnik ma gdzieś czy masz dziś okres czy nie. .. No i na koniec nadal wszechobecny beton, jakże ciężki do wyplenienia. Nie ważne, że bez sensu. Nie ważne, że można inaczej, lepiej i efektywniej. Ważne, że zrobisz coś co się Panu Majorowi będzie podobało.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  47
  6
  sipcabje(2021-09-24)
 • @sipcabje - Z czym masz problem? Twoja stara jak ma okres to leży kamieniem w łòżku, a Ty chodzisz przy niej- podnòżku. Jak jest wojna to krew się musi lać, zrozum to wreszcie kurna jego mać
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  11
  No tak(2021-09-24)
 • @No tak - Co ma okres do tego? Moze jak Twoja ma to ty latasz przy niej. Chłopak ma rację, podoficeowie po LA i innych tworach to porażka. To samo się tyczy oficerow, z cywila 6 miesięcy a drugi 5 lat na WAT i są w tym samym stopniu i na tym samym szczeblu. Na kurs oficerski 6- miesięczny powinni iść podoficerowie i szeregowi z kilkuletnim lub kilkunastoletnim doświadczeniem. Sprawa kobiet to samo. Sa zawody gdzie kobiety się nie nadają mimo równouprawnienia. I TO JEST WOJSKO. Kobiety są inaczej traktowane, tego nie będzie dźwigać bo za ciężkie, służby nie weźmie bo piesek w domu, na poligon nie pojedzie bo okres ma a niektóre mają 5 razy w miesiącu. W nocy sama o chodu nie zrobi na sluzbie bo się boi itp. Lepsze etaty mają na których mniej się robi. Czeso są brani do kwitów. Niechce wymieniać bo tego jest sporo. Na szczęście już nie muszę tego oglądać tylko korzystać z emerytury.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  2
  Tak jak pisze(2021-09-25)
 • @Tak jak pisze - Powiedz to kobietom służącym w GROM i innych jednostkach specjalnych 🤣🤣
 • @sipcabje - Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. 80 % ludzi którzy tworzą ten pułk to ludzie którzy przyszłi po łatwe pieniądze bez żadnego doświadczenia kierownik sprzętu AGD zostaję po 2 miesiacach porucznikiem bądź pani która pracowała w żabce po 2 tyg. Podoficerem tacy ludzie tworzą ta jednostke zero poszanowania dla polskiego munduru. A gdy dochodzi do weryfikacji że trzeba być dyspozycyjnym do różnych sytuacji tych ludzi nie ma.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Ja pamiętam 1234(2021-09-26)
 • @Tak jak pisze - Zgadzam się w pełni z Twoją wypowiedzią
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Ja pamiętam 1234(2021-09-26)
Reklama