UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wpłacając na konto szpitala 20 zł do szpitala trafia 20 zł. Wpłacając do puszki WOŚP 20 zł do szpitala trafiają tylko 4 zł. Więc za co ja mam Owsiakowi 16 zł płacić?
  • nie wiem skąd masz te dane, wg oficjalnych, sprawdzonychi podanych przez NIK informacji wynika, że wośp przeznacza tylko 4 % na bieżącą działalność. najmniej ze wszystkich fundacji. dla porównania fundacja elbanowskich -70 % na wynagrodzenia. Hashtagi: #hahaha
  • "Wpłacając na konto szpitala 20 zł do szpitala trafia 20 zł. Wpłacając do puszki WOŚP 20 zł do szpitala trafiają tylko 4 zł"- PODŁE KŁAMSTWO. To CARITAS tak robi, nie WOŚP.
  • Owsiak wypłaca sobie ok 10 tys. a Elbanowscy 7,7 tys. i chętnych na zakładanie kolejnych fundacji nie brakuje.
  • Jak to obliczyłeś ? Z czapki wziąłeś sobie to jakoby Fundacja zabierała 80% a na celowe zakupy przeznaczała 20%. Dane chyba z TVP wziąłeś. .. .
  • @Beli - porównaj do tego jakimi pieniędzmi dysponuje owsiak, a jakimi elbanowscy. zrób wyliczenie procentowe.
  • Wam pisowcom można wmówić nawet że to Tusk podsłuchiwał Brejze pegazusem. Banda tumanów i judaszy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Ha ha ha(2022-01-09)
Reklama