UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Roboty drogowe na ulicy Kochanowskiego

 
Elbląg, Roboty drogowe na ulicy Kochanowskiego

Departament Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu informuje, że od 2 do 4 listopada planowane są roboty drogowe polegające na frezowaniu i układaniu nowej nawierzchni bitumicznej na ul. Kochanowskiego (na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Komeńskiego).

W związku z powyższym możliwe są utrudnienia w ruchu drogowym w tym rejonie. Prace drogowe będą odbywać się według harmonogramu:

- 02.11 – frezowanie nawierzchni jezdni – ruch wahadłowy, możliwość przejazdu w dwóch kierunkach,

- 03.11 – regulacja urządzeń (studzienki i wpusty deszczowe), ustawianie krawężnika – ruch wahadłowy, możliwość przejazdu w dwóch kierunkach,

- 04.11 – układanie masy bitumicznej, ruchu jednokierunkowy od strony ronda przy ul. Żeromskiego w kierunku ul. Komeńskiego.

Informujemy, że zgodnie z zawartą umową drogową, prace odbywają się na zlecenie i koszt inwestora zewnętrznego realizującego budowę obiektu handlowego przy ul. Kochanowskiego w Elblągu. Prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do oznakowania czasowej organizacji ruchu.

Łukasz Mierzejewski, Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama