[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • "mówi pani Anna, matka dwóch nastolatek". Jeżeli nastolatki ogarniają Tiktoka, facebook, youtoube i masę innych programów i aplikacji, a nie ogarniają lekcji, mając przy tym dostęp do internetu, to o czym my tu mówimy?
 • Odezwał się mądraliński a tumany to plusują. Bo jak dzieci nie masz albo masz i masz wysrane na poziom lekcji odrobionych. Wracasz z pracy a tam chłopie tona maili, materiał jaki zadają nauczyciele to masakra. Począwszy od IV-klasisty, jeden nauczyciel wygodnicki wyśle jednego maila do całej klasy, całego rocznika z czymś w stylu w załączeniu PDF gotowiec (bo to dominuje jestem rodzicem to widzę)lub wjedź na platformę epodreczniki, wpisz hasło, wybierz lekcje, zrób ćwiczenia i przepisz je na zeszytu. .. Za 15min mail od tego nauczyciela, oj chyba za dużo wejść bo mam sygnały, że strona siada. To proszę poczekać aż ruszy i takie gnioty nam dosyłają. Potwierdź wykonanie zadania np. do jutra 8:00,10:00.Naprawdę wysilił się i przygotował lekcję jeden z drugim nauczyciel. A pensja wejdzie cała bo przecież uczymy oj uczymy na grubo ale my rodzice.
 • Jestem nauczycielem, który także wysyła materiał uczniom. Proszę wierzyć, chętnie wrócilibyśmy do klasy, teraz znacznie więcej czasu musimy poświęcić na przygotowanie lekcji, jeśli chcemy, żeby dzieci zrozumiały treści. Wielu z nas robiło materiał powtórzeniowy, wielu z nas poświęca teraz więcej godzin, i jest to więcej niż etat w firmie, na sprawdzanie prac. Pewnie, jak uczy się wf, plastyki, czy jest się na świetlicy, to z całym szacunkiem do koleżanek i kolegów, nie porównamy czasu zdalnej pracy. Też chcielibyśmy pracować naprawdę zdalnie, ale nie mamy narzędzi. Tak naprawdę zostaliśmy też sami, każdy próbuje na własną rękę jakoś radzić sobie w tej sytuacji. My też nie mamy wsparcia. W między czasie musimy też robić mnóstwo dokumentacji, wypełniać tabele. Chcielibyśmy też, żeby nam nie przeszkadzano, dla nas, dla naszych uczniów, dla rodziców jest to sytuacja nowa. I ani szkoły, ani osoby odpowiedzialne za edukację w mieście nie przygotowali się na nią przez te prawie dwa tygodnie. Ale mam nadzieję przetrwamy to wspólnie!
 • Ja nie generalizuję. Że źli nauczyciele. Bo wysyłają. Bo zostali do tego zobligowani ale jedynym narzędziem jest Librus. Jakie zdalne nauczanie jak to jest tekturowa edukacja. Odpisz co należy a przyswojenie materiału zero. Enter mail wysłany a niech się rodzice martwią.
 • Mnie osobiście gotuje taki kontent wiadomości, serio więcej niż etat w firmie pracujesz ? Kiedy szkoła działa: 18 godzin przy tablicy + 22 godzin zostaje na poświęcenie się właśnie przygotowaniu lekcji i sprawdzaniu prac. Co tydzień sprawdzanie prac i sprawdzanie prac ? Idiotów z nas robiliście w trakcie strajku bidulki. Na chwilę obecną możecie nauczyciele poświęcić 8 godzin dziennie sprawdzaniu prac = 40 godzin etatu, sprawdzisz czy się da pracować w ciągu 8 godzin. Jedziesz lekcje na szablonie i zaraz się dowiemy ile to przygotowanie lekcji zajmuje.
 • to spróbuj kret. .. a później się wypowiadaj
 • policz sobie 32-34 osobowe klasy każdy uczeń ma jakąś pracę, którą należy sprawdzić, przedmiot np. 2 godziny w tygodniu, czyli 9 klas- to daje około 300 osób i po 10 minut (oby)na sprawdzenie krótkiej pracy, o wypracowaniach to już nie wspomnę, to daje 3000 minut i policz sobie ile to godzin jak potrafisz, a to tylko sprawdzanie
 • Pani chyba nie widzi różnicy,wszelkie portale dzieci ogarniają ponieważ są proste i dla przyjemnosci a ogarnięcie matmy niech pani wybaczy do takich nie należy.Dzieci miały z nią trudnosci od pokoleń i będą miały zwłaszcza w okres pandemii gdzie wszystko musi wytłumaczyc rodzic bo nauczyciele zdalnie tego nie zrobią. A rodzice też nie są w stanie bo nie wszyscy matme pamiętają i rozumieją
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Asia 65(2020-04-20)
Reklama