[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • o ile w klasach 1-3 rzeczywiście warto dziecku pomóc, to w starszych klasach dziecko powinno być już samodzielne. Mam 2 dzieci i nie wyobrażam sobie, że będę z nimi przerabiał ich materiał. Mamy XXI wiek, jeśli dziecko czegoś nie wie, może odpowiedzi poszukać w internecie, lub na Messengerze lub Skype poprosić kolegę/koleżankę o pomoc. Oczywiście musimy stworzyć dziecku warunki do tego, ale uczmy dzieci samodzielności, odpowiedzialności za własne obowiązki i radzenia sobie z trudnościami, zamiast wyręczać je z wszystkiego. To jest o wiele ważniejsze niż 5 z polskiego za pracę napisaną przez mamusię.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  2
  Zennon.(2020-03-24)
 • I z Tobą Zenku chętnie się wódki napije. Mądry chlop. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  Handlowiec 2(2020-03-24)
 • Mądrością nie grzeszysz, jeśli radzisz, by Twoje dziecko odrabuajac lekcje szukalo informacji w Internecie. Ja swoim dzieciom każe szukać w podręczniku i zawsze im powtarzam, że Internet nie jest wyrocznią.
 • HAHAHAHA- podręczniki :-)sprawdź przypisy na końcu podręczników, a dowiesz się, że źródło stanowiła Wikipedia :-):-):-)o ale to trzeba jeszcze umieć czytać podręczniki :-)
Reklama