UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Posłuchajcie mnie i posłuchajcie uważnie! Żadne szczepionki nie dają takiej pewności zdrowia jak Wasza kondycja fizyczna i psychiczna. Chcecie być zdrowi? Wolno od chorób? Pełni energii? To skupcie się na zdrowym trybie życia! Więcej ścieżek rowerowych, a mniej aut i spalin, które niszczą błonę śluzową. 10 minut rowerkiem do pracy, bez spalin i zdrowe śniadanie to dla organizmu najlepsza szczepionka jaką możecie sobie zafundować!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  31
  2
  Obudźcie się(2020-09-09)
 • @Obudźcie się - Pewnie, że kondycja jest ważna, ale to nieprawda, że daje lepszą odporność niż szczepionki. Błędem jest uważanie tak odmiennych mechanizmów za równoważne. Przykładem chociażby ospa prawdziwa - kiedyś były jej wielkie epidemie, śmiertelność ok. 30%. A spalin nie było, ludzie na pewno mieli dużo ruchu na co dzień, organiczne jedzonko. Dopiero dzięki powszechnym szczepieniom wyeliminowano tę chorobę. Jak się ma braki w wiedzy to może nie warto się publicznie wypowiadać. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  7
  Grim Reaper(2020-09-09)
 • @Grim Reaper - skoro jest ospa prawdziwa to musialy byc te nieprawdziwe, kiedy ludzi straszono, tak jak teraz poki nei ma trupow to jest koronawirus, a pozniej bedzie ten prawdziwy w nazwie XD i sie lduzie zdfziwią "a jednak umrzemy wszyscy i nas zaczipuja, apokalipsa zombie"
 • @Grim Reaper - "Obudźcie się"- skąd ja znam ten tytuł - a z takiej gazetki formatu A5,drukowanej w USA, takiej z bajkami dla naiwnych.
 • no teorie spiskowe sa ciekawe, jak tu zniewolic ludzi, a kosztem paru milionow to sie wpisze w straty
Reklama