UWAGA!

Ruszył nabór do Jednostki Strzeleckiej 1008 Elbląg

 Elbląg, Ruszył nabór do Jednostki Strzeleckiej 1008 Elbląg
Fot. Jednostka Strzelecka 1008

Elbląska Jednostka Strzelecka zaprasza wszystkie osoby w wieku od 16 lat na nabór jesienny.

Jesteśmy częścią Związku Strzeleckiego "Strzelec" Organizacji Społeczno-Wychowawczej. Kontynuujemy tradycje przedwojennego "Związku Strzeleckiego", poprzez całoroczną działalność szkoleniowo wychowawczą.

Jesteśmy organizacją w dużej mierze młodzieżową i jednym z naszych głównych zadań jest przygotowywanie młodych ludzi do służby w formacjach mundurowych.

Każda osoba która w przyszłości planuje się związać zawodowo z mundurem znajdzie u nas całą masę niezbędnej wiedzy oraz doświadczenia.

Realizujemy takie zagadnienia jak kompleksowe szkolenie z pomocy przedmedycznej w tym medycyny pola walki, szkolenie taktyczne zarówno tradycyjne jaki i w terenie zabudowanym, kompleksowe zajęcia strzeleckie oraz obsługi uzbrojenia w tym broni krótkiej oraz długiej na terenie strzelnicy oraz wiele innych zagadnień przydatnych w dalszej karierze mundurowej.

Elbląska Jednostka Strzelecka obchodzi w tym roku 25 lat istnienia. Przez ten długi czas wyszkoliliśmy bez przesadnego stwierdzenia setki młodych ludzi których duża część służy obecnie w formacjach mundurowych, w tym kilkunastu oficerów.

Wszystkie osoby chętne, które pasjonują się zagadnieniami militarnymi, surwiwalem i wojskowością oraz chcą sprawdzić samych siebie i przekonać się czy kariera mundurowa w przyszłości jest dla nich zapraszamy na zbiórkę organizacyjną.

Wymogami formalnymi jest wiek minimum 16 lat, dobry stan zdrowia oraz pisemna zgoda rodzica na uczestnictwo w zajęciach.

Wszelkie dodatkowe informacje zostaną przekazane na zbiórce organizacyjnej która się odbędzie w najbliższy piątek (22 września) o godz. 17 przed wejściem do Zespołu Szkół Gospodarczych przy Ul: Królewieckiej w Elblągu.

 

Zapraszamy również na naszą stronę, stronę komendy głównej oraz nasz profil na Facebooku.

 

Jednostka Strzelecka 1008 Elbląg ZS Strzelec OSW

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama