UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Hej młodzi bierzcie przykład z 65-letniego dziadka "Ponad 5 tys. zł miesięcznie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, blisko 14 tys. w Śląskim Centrum Serca w Zabrzu i do tego ponad milion rocznie za "indywidualną praktykę lekarską". Radny PO i nowy szef resortu zdrowia nie ma zamiaru z tego rezygnować, dlatego blokuje te etaty i ministrem będzie jedynie trzy dni w tygodniu: od poniedziałku do środy. Można? Można. ", a i jeszcze "oprócz tego dodatkowo zarobił w 2014 roku 1,2 mln za "indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską", więcej na niezależna. pl.
  • nihc weź pod uwagę że ministrem będzie max 4 miesiące i weźmie odprawę.
  • nie cztery miesiące tylko: 4m x 30d =120d : 3d. ministrowania w tygodniu =40d, czyli jeden miesiąc z małym okładem, a kaskę wciągnie za cztery miechy ministrowania no i jeszcze ta odprawa. Można? Można. ;
Reklama