UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Podoba mi się ta POstępowa, współczesna rodzina jednopłciowa z dzieckiem POkazana na zdjęciu, choć oczywiście całkiem mi się nie podobają prawicowo-szurskie herezje, które ci rodzinni panowie głoszą publicznie:)No, ale jest zawsze szansa, że i w tej kwestii uda się zaniedługo prawicę przekonać do lewicowych postulatów i większej otwartości na inność w życiu publicznym, skoro początek został już zrobiony:)#lewica, #zdrowie, #odpowiedzialność, #równość, #edukacja, #LGBT+, #SEbastionWolności; Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    42
    RobertKoliński(2022-02-21)
  • @RobertKoliński - Następny komentarz na temat "postępowego komunisty "zwłaszcza zdjęcie pokazujące w rzetelny sposób stan umysłu całej lewicy. Niestety lewica mając takich członków jak Ty nie ma czym się poszczycić dno muł. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    2
    Niszczlewactwo(2022-02-21)
  • @RobertKoliński - Jeśli największym sukcesem lewicy przez najbliższy rok ma być jakaś walka Kapeli to gratuluję sukcesu właśnie Ty takimi sukcesami się karmisz i takie sukcesy wciskasz wszystkim w koło
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    2
    Niszczlewactwo(2022-02-21)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - A o np. 770 miliardach dla Polski już zaPOmniałeś? Samo się nie zrobiło, anty-unijne prawaczki:)Lewica ma i inne pomysły, ale o nich to się jeszcze dowiecie:)[W skrócie: 1.stawka PIT: od 0 do 40 proc. , indywidualna dla każdego podatnika - z każdą kolejną złotówką płacisz trochę więcej. Osoba zarabiająca obecnie ok. 4 tys. zł brutto, zapłaciłaby nie 17 proc. PIT - jak jest teraz - ale tylko 6 proc. Wykres, który łączę, ładnie obrazuje, że - zwłaszcza wśród zarabiających do 120 tys. zł - powstanie wreszcie jakaś progresja. 40 proc. płaciliby zaś ci, którzy zarobili powyżej 0,5 mln zł. A do tego likwidacja wszystkich ulg. Co do jednej! 2.stawka CIT: małe rodzinne firmy (zwane też "biedafirmami", którymi lewica nie jest, podobno, zainteresowana)płaciłyby zaledwie od 0 do 9 proc. - w zależności od dochodu. Po przekroczeniu 9 mln zł tzw. mały podatnik staje się tzw. dużym podatnikiem, a stawka systematycznie rośnie aż do 27 proc. Do tego koniec z podatkiem liniowym. 3.wreszcie VAT: stopniowe obniżanie stawki podstawowej z obecnych 23 do 15 proc. Do tego stawka 0 proc. na wybrane, strategiczne towary. ] #KoniecEryDziadocenu, #TaxTheRich! Hashtagi: #lewica, #odpowiedzialnosc, #postep, #TaxTheRich!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    16
    RobertKoliński(2022-02-21)
  • @RobertKoliński - Znowu chwalisz się czymś czego sam nie wymyśliłeś nie napisałeś tylko wkleiłeś to nie Twój tekst nawet zapewne nie zapamiętałeś 1/3 z tego co napisałeś. Jesteś notorycznym kłamcą. Przestań wciskać ludziom ciągle kit popadasz w samouwielbienie. A co sam osiągnąłeś w życiu ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    2
    Niszczlewactwo(2022-02-21)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - A na przykład mam takiego popaprańca anonimowego z mikrym siurkiem bez nazwiska, który się we mnie zakochał zakazaną na prawicy miłością i teraz mi wyznania różne prawi codziennie w komentarzach, mało? xd #BekaZpatoprawicy, #szafa, #LGBT+, #NieLękajcieSię! Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    14
    RobertKoliński(2022-02-21)
  • @RobertKoliński - A co ten mikrosiurek ugrzązł Ci między zębami jeśli takie coś uważasz za swój sukces życiowy to gratuluję jest się czym chwalić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Niszczlewactwo(2022-02-21)
  • @RobertKoliński - Prawda jest taka towarzyszu że wychwalacie tutaj swoją niby wiedzę robicie z siebie eksperta od wszystkiego ale nigdy nikomu nie odpowiedzieliście w logiczny sposób a przede wszystkim w grzecznie jak ta wiedza ma się do waszych osiągnięć zatem zero null retoryki zero sukcesów zero kultury nic sobą nie przedstawiacie i uwierzcie nikogo mądrego nieinteresują te wasze wypociny pełne fałszu i kłamstw. Sama krytyka jad do wszystkich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    4
    Niszczlewactwo(2022-02-21)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Ale kim ty niby jesteś, że miałbym na twoje łajdackie "pytania"a podłe insynuacje odpowiadać, tchórzliwy trollu bez nazwiska? Nie jesteś nikim, kto na jakąkolwiek uwagę by zasługiwał, anonimowy hejterze i sakramencki tchórzu. Ziobro moralne i intelektualne. #KoniecEryDziadocenu Hashtagi: #antyfaszyzm, #IdaBrunatni, #BekaZpatoprawicy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    RobertKoliński(2022-02-21)
  • @RobertKoliński - To, że podpisujesz się z imienia i nazwiska nie czyni cię wyjątkowym. To jedynie pokazuje, że jawnie chwalisz się swoją głupotą.
  • @RobertKoliński - Skoro nie potrafisz odpowiadać na proste pytania aczkolwiek trudne dla ciebie to sam jesteś tchórzem. A pytania zadaje jako zwykły obywatel mieszkaniec Elbląga. Skoro pchasz się ciągle do koryta ciągle starasz się o posadkę czyli chcesz żyć za nasze pieniążki to ja mam prawo wiedzieć kim jesteś co robisz i z jakim skutkiem. Myślałem że człowiek tak "wszechstronnie wykształcony "rozumie jak to działa? A ty tylko ciągle ubliżania wyzwyska itp. Uważasz że takie zachowanie przystoi komuś kto sam się mianuje "siewcą kultury "?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Niszczlewactwo(2022-02-21)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - A ja się gdzieś pcham, anonimowy łajdusie? Nie, to tylko twoja chora łepetyna POdsuwa ci takie rojenia, prawicowa patologio, a ty mi później gitarę swoim bałaganem we łbie zawracasz. Do tego, jak chce się uzyskać odpowiedzi na jakieś pytania, to się do zainteresowanego zwraca grzecznie i otwarcie, np. przedstawiając się wcześniej - tego wymaga kultura i kindersztuba, o której nie masz dziadu sakramencki pojęcia. Jedyna rada, którą możesz u mnie uzyskać, to ta: - Bierz medykamenta i lecz się w zakładzie opieki zdrowotnej, tam znajdziesz pomoc, bo u mnie, to jeno na Jasia "Gilotynę"Kapelę możesz się naciąć #KoniecEryDzioadocenu Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    RobertKoliński(2022-02-21)
  • @RobertKoliński - Ty komuś hipokryto brak kultury zarzucasz? Przypatrz się swoim wpisom.
  • @RobertKoliński - Kłamałeś kłamiesz i będziesz kłamać bo kłamstwo komunizm ma wpisane w swoją ideologię. Na kłamstwie terrorze zbudowaliście swoje "imperia". Jestem przekonany że w najbliższych wyborach będziesz chciał wystartować o ile twoja partyjka będzie chciała po raz trzeci wystawić przegranego na starcie człowieka. Zaatanawia mnie fakt że do tej pory nie zainteresowali się z jakim chamem proststkiem beż empatii kultury osobistej mają do czynienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Niszczlewactwo(2022-02-21)
  • @RobertKoliński - Szukamy mężczyzny dla towarzysza !!! Tow. potrafi być taki czuły dla wybranka. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Lek...aż(2022-02-21)
Reklama