UWAGA!

Słonik coraz bogatszy

Już ponad 24 tys. zł zarobił Słonik w czasie świątecznej akcji charytatywnej prowadzonej w Centrum Handlowym Ogrody. Akcja potrwa do piątku 23 grudnia.

Przypominamy: hasło akcji to: „Podaruj uśmiech na Gwiazdkę!”, zaś celem zbiórki pieniężnej jest zasilenie Funduszu Dzieci Niepełnosprawnych „Słonik”, który finansuje stypendia dla niepełnosprawnych uczniów i studentów z Elbląga i okolic. Akcję organizuje Fundacja Elbląg.
     - Dzięki ofiarności klientów Centrum Ogrody, ale również w bardzo dużej mierze dzięki młodzieży zbierającej datki możliwe stanie się spełnienie wielu marzeń osób niepełnosprawnych o zdobyciu wykształcenia, które umożliwi im aktywne i pełne życie – przekonuje Anna Krakowska, manager ds. promocji CH Ogrody.
     Wolontariuszami są uczniowie czternastu elbląskich gimnazjów i szkół średnich, a przez dwa dni datki zbierali również stypendyści „Słonika”. Uczniowie i stypendyści prowadzą zbiórkę datków do puszek przy kasach, pakując w zamian zakupy klientom hipermarketu Carrefour.
     Mówi Gabriela Zimirowska z Fundacji Elbląg:
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Cieszę się bardzo!! Moje dziecko jest stypendystą Słonika! To cudowne że mlodzi poprzez takie inicjatywy integrują się z naszymi choraskami! Dzieki naprawdę wielkie dzięki.. możemy żyć spokojniej..
 • Ja mam dzieci zdrowe a i tak się wypowiem - Nie zadażyło mi się jeszcze nie dać ludziom, którzy zbierają na szczytny cel. Sam mam niwielką pensję lecz pare złociszy nie żałuję na takie cele. Tak trzymać !!!!! Elblążanie jesteści górą!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wontek(2005-12-15)
 • ...a na glidii nic... tylko połamane kszesła po wycieczce ;-)
Reklama