UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tu cytuje ". .. Jeśli władze miasta chcą by młodzi ludzie wyjeżdżali z tego miasta na studia i już nigdy tu nie wracali, to są na doskonałej drodze. .. "cóż za slogany i bzdury! Jakim trzeba być bufonem i narcyzem?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  41
  64
  Kat_Na_Idiotów(2021-06-09)
 • @Kat_Na_Idiotów - Szanowny Kacie, bardzo pryncypialny. Uprzejmie cytuję z "Diagnozy sytuacji społecznej mieszkańców Elbląga", którą władza nieopatrznie opracowała, i chciałaby o niej zapomnieć. Na pytanie "Czy gdyby miał/a Pan/Pani możliwość przeprowadzenia się w inne miejsce, to co by Pan/Pani wybrał/a?"- podmiot samorządu czyli nie władza, a właśnie mieszkańcy, odpowiedzieli: wyjazd za granicę-32,6%; przeprowadzenie się do większego miasta-24,6%; przeprowadzenie się do mniejszego miasta-2,6%; przeprowadzenie się na wieś-13,7%; POZOSTANIE W ELBLĄGU- 24,19%; bez odpowiedzi-2,82%. 73%, gdyby mogło, opuściłoby. Elbląg jest miastem takich starszaków jak ja, korzenie wrosły, więc jesteśmy, mimo, że ten nasz Elbląg już jest zaściankiem w wielu aspektach. Przybywa nas, bo młodzi, uogólniając, szukają szans tam, gdzie ich chcą. My znowu chcemy ich mamić, jak ongis EPT, a dzisiaj "Fabryką"na Wyspie Spichrzów. Znowu przytoczyłbym nasze urzędowe dane, jesteśmy miastem na północy Polski z niespotykanym tempem przyrostu właśnie takich ja- starszaków. Więc Kacie- pohamuj się ze swoimi "sloganami i bzdurami". Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  Ryszard Klim(2021-06-10)
 • MariuszLewandowski-Fc @Ryszard Klim - Panie Klim może czas zrozumieć że czas "Leśnych dziadków"mija ? W sprawie oprocentowania środków z dotacji unijnych i Pan i Pana pracodawczyni milczycie jak grób mimo że w nowej perspektywie może to być walka o kilka budżetów Elbląga. To że nie bywa Pana na Sadowej czy Łęczyckiej widać - ośmiesza się Pan danymi sprzed lat. Obecnie miasto rozwija się najszybciej od lat i wprost lawinowo przybywa nam i nowych osiedli i młodych ludzi. To jest głosowanie "NOGAMI"i proszę sobie swoje ankiety w sadzić w buty. Może przynajmniej Pan od tego urośnie. Na to żeby widział Pan świat takim jaki jest już nie liczę. Czas takich "lewicowców"jak Pan i Pani Falej czas zakończyć cytatem z Klasyka - "W..."i nie psuć powietrza zapachem zgniłych jaj. Cena nieruchomości w mieście po raz pierwszy od lat rośnie, a Modrzewina powoli się zapełnia zakładami i pewne jest że to w najmniejszym stopniu nie jest Pana zasługą. Co więcej zaryzykuje tezę że dzieje się tak dzięki marginalizacji takich jak Pan przypiętych przez lata do partyjnej sukmany. Sukienki Pani Falej jeszcze dało się złapać tylko nie wiem po co się Pan tam pchał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  MariuszLewandowski-Fc(2021-06-10)
Reklama