UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To miasto to sam beton, brak perspektyw, wredni, zazdrośni i obłudni ludzie. Sam planuje wyprowadzkę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    17
    ElblagStanUmysłu.(2021-06-09)
  • @ElblagStanUmysłu. - jak wyjedzie stanumysłu to o jednego wrednego będzie mniej
  • @ElblagStanUmysłu. - wczoraj w kolejce stary gościu z innym starym głośno komentowali wyglad kobiet stojących w kolejce. nikt nie zeagował. meżczyźni zamieszkujacy elbląg to w większości bardzo źle wychowane gbury, gdzie podziała sie przedwojenna kultura i szacunek dla kobiet. starsze pokolenie to całkiem zdurniało, takie zachowanie to szczyt bezczelności. Facet dosłownie wchodził mi na plecy, a gdy zwrocilam uwage udawal gluchego.
  • @ElblagStanUmysłu. - Wybacz miasto to jednak beton i aglomeracja miejska jak sama nazwa wskazuje. Czasy dróg gruntowych, koni i wozów drabiniastych wpisujących się w krajobraz Elbląga to już nie wróci.
  • Daj coś na temat amebo intelektualna. Gdzie podziały się przedwojenne damy ? Tam gdzie dżentelmeni z przedwojenną kulturą. Zakończyli żywot z racji podeszłego wieku. Stulejarze lubią sobie komentować co im w życiu zostało tylko stękanie i narzekanie.
  • a gdzie szacunek dla starszych mężczyzn (normalny ponadczasowy)? nie powinni mieć własnego zdania, Pani starsza (i to mocno)skoro pani pamięta czasy przedwojenne. Niestety nie mogę w stosunku do "pani"użyć wielkiej litery. Na podstawie rozmowy dwóch starszych Panów wyciąga "pani"wnioski ogóle dotyczące starszych elblążan. To co "pani"pisze to jest szczyt bezczelności? nie, głupoty. A mnie w sklepie wchodzą na plecy panie młode, starsze i stare, ale zwracam im po prostu uwagę(choć często jestem obrzucany inwektywami), ten problem w nieporównywalnie mniejszym stopniu dotyczy Panów niezależnie od wieku. "Pani"starsza niech się osoba zastanowi. Podleczy kompleksy feministyczne
Reklama