UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Następny co chce żeby Elbląg był zacofanym miastem. Czy to jakieś lobby bezdomnych i pijaków. Wreszcie dolinka będzie ciekawym miejscem i bezpiecznym przez kamery, a temu asowi się nie podoba bo w końcu będą normalne ławki do odpoczynku, zadbana zieleń, miejsce gdzie będzie można odpocząć, pospacerować, przejechać sie rowerem i pokazać przyjezdnym że Elbląg to nie stan infrastruktury z lat 80.Autor tego głupiego tekstu chce żeby utrzymała się sralnia dla psów, legowisko pijanych i odpoczynek na trawie ale takiej 40cm z mnóstwem kleszczy. Dziękujemy za twoje oburzenie pokazujesz że nie chcesz żeby Elbląg był miastem zadbanym, a w ramach krytyki nie masz żadnych innych propozycji, tak samo jak inni nawiedzeni co chcą żeby były przegnite ławki, stare chodniki, brak monitoringu bo wszystko co nowe jest bee tak dla zasady Hashtagi: #stopBezmyslnemuLobbyPapruchow
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  16
  SzokZkomentarzy(2021-06-09)
 • @SzokZkomentarzy - Dolinka to jest park, a nie 'ciekawe miejsce'ktorego atrakcyjność ma polegać na wielości gadżetów tam zainstalowanych. Jak Ci za mało kamer to się wybierz do telewizji.
 • @SzokZkomentarzy - Radziłbym jeszcze raz uważnie przeczytać treść listu - Czytelnik nie pisze o tym, by nie rewitalizować parków. Tekst sygnalizuje raczej, że proces, który włodarze naszego miasta określają mianem „rewitalizacji” (przez niezrozumienie słowa czy może zwyczajny cynizm?)nie ma tak naprawdę nic wspólnego z pielęgnowaniem terenów zielonych. Współczuję, jeżeli odpoczynek w parkach kojarzy Ci się tylko z bezdomnymi (to zresztą też świadczy o poziomie kultury wykorzystywania parków w celach rekreacyjnych - ona praktycznie nie istnieje…).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  UpperEastSide(2021-06-09)
 • @UpperEastSide - Ten list to w większości coś a la bajki z gatunku mchu i liścia zielonej paproci. Przyjaciel cichych buntowników z UM. Przecieki z ratusza. Róbcie co chcecie. Nie dotykać parków, nie modernizować nic, w Parku Kajki zaorać Plac Zabaw zwiększając areał drzew. Od jednego końca miasta jakby nie patrzeć Park Modrzewia, Park, Kajki, Planty, Dolinka aż od Grobli po Kościuszki. Bażantarnia z hektarami lasów. Rewitalizacja = odświeżenie. Kilka wylanych bloków w dawnym lodowisku. Jakaś strefa rekreacyjna. Komu to przeszkadza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  9
  Darecki42(2021-06-09)
Reklama