UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Drogi kolego. Parki maja być dla ludzi, dla mieszkańców, a nie po prostu być. Poza tym też kiedyś będziesz miał dzieci to zmienisz zdanie. Niestety podejrzewam u ciebie zbyt mocne zachlysniecie się eko lewicowymi, a raczej lewackimi teorami w myśl których to otoczenie jest najważniejsze, a człowiek tylko przeszkadza via słynna teoria o Deppulacji ludzi. Także jeśli Ci nie pasuje to wyjedź droga wolna, a ludziom daj po prostu normalnie żyć i nie zawracaj tym głowy, bo Elbląg ma full parkow, full zieleni, niestety właśnie zaniedbanej, bez infrastruktury.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  6
  Ferdek.Schichau(2021-06-09)
 • @Ferdek.Schichau - Aleś ty idiota zza Buga! Komu i jakim prawem ciągle durniu powtarzasz "jak się nie podoba, to. .. "? Cymbale, myśl gdzie żyjesz i szanuj symbiozę. Beton i tacy jak ty tlenu nie produkują, a jedynie smród który wali na mieście.
 • Odpisalbym Ci siarczyście, bo jak widzę taka sztuke to ciężko zachować kulturę, ale się jednak powstrzymam, bo stałbym się wtedy taka-sama-sztuka jak ty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  Ferdek.Schichau(2021-06-09)
 • @Ferdek.Schichau - To bzdura jest, co podniósł @FerdekSchichau w powyższym komentarzu, że park rzekomo tylko wtedy jest dla ludzi, kiedy upstrzy się jego teren jakimiś badziewnymi konstrukcjami z plastiku, zaleje betonem i postawi tam siłkę pod chmurką, bo na nic innego już intelektu elbląskich włodarzy oraz ich zaściankowych zwolenników nie stać. Podobnie jak bzdurą jest, że Elbląg rzekomo ma "full parków i zieleni", tylko zaniedbanych - w Elblągu powierzchnie zielone są od lat dewastowane i usuwane, w zamian zaś kładzie się polbruk i leje beton. Nikt tu od dekad nie myślał i nie myśli o nowych nasadzeniach, tylko rżnie się przyrodę na potęgę, bo niesławny szkodnik Szyszko tym barbarzyńcom bez rozumu na to pozwolił, zaś oni sami zdrowym rozsądkiem przecież nie dysponują. A jeśli Ferdkowi tak pasuje beton zamiast zieleni, to niech sam się wyniesie do jakiegoś Hongkongu albo Shenzen, a będzie tam z pewnością przeszczęśliwy. My zresztą też; Hashtagi: #samorzad, #przyroda, #nieudolnosc, #RatujmyKlimat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  5
  tow. Koliński bez loginu(2021-06-09)
 • @Ferdek.Schichau - Elbląg miał full zieleni i full parków. Teraz Elbląg ma full betonu!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  3
  Jaś 39(2021-06-09)
 • @Jaś 39 - Proponuję spojrzeć na mapę Elbląga cała mapę łącznie z krasnym lasem, prochnikiem i Dąbrową.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Ferdek.Schichau(2021-06-09)
Reklama