UWAGA!

Strażacy w Braniewie mają nowego zastępcę komendanta

 Elbląg, Strażacy w Braniewie mają nowego zastępcę komendanta
fot. nadesłana

Dziś (14 marca) Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej - st. bryg. Bogdan Wierzchowski powierzył pełnienie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie bryg. Krzysztofowi Bogusławskiemu.

Podczas uroczystości w komendzie wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie powierzenie obowiązków otrzymało łącznie czterech oficerów PSP, którzy pełnić będą służbę w: Braniewie, Bartoszycach, Nowym Mieście Lubawskim oraz Szczytnie.
       Decyzję komendant wojewódzki PSP wręczył w obecności swojego zastępcy - bryg. Roberta Flicińskiego oraz komendantów powiatowych PSP w Braniewie, Bartoszycach, Nowym Mieście Lubawskim i Szczytnie.
      
mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A w Elblągu rządzi w PSP kapitan. Czy zatem Braniewo jest bardziej cenioną Strażą Pożarną?
 • Kapitan ale też z Braniewa. To istne gniazdo komendantów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Ogniomisiek(2019-03-14)
 • Jak to jest, że osoba która w ocenie kontrolujących jego pracę zdobywa najniższą ocenę czyli dwóję w nagrodę jest awansowana? Jeśli tacy ludzie mają zarządzać komendą to współczuję w doborze ścisłej kadry.
 • Eee tam zaraz dostawal 2 ???? po prostu wy jestescie zadowoleni z nowego ,, z-cy komendanta " i my jestesmy zadowoleni tyle lat pracowal znaczy sie przychodzil do pracy do nas i nikt go nie widzial jaki to super ,, strazak" zreszta poznacie go szybko jaki to typ ,, czlowieka " a szczegolnie jak bedzie w ladny sposob mowil o innych strazakach a przy okazji sprawdzi co nie co w papierach ???? w Elblagu sprawdzal jednemu strazakowi tyle ze za kazdym razem wychodzil na typowego glupka Ps: wyrazy wspolczucia dla moich kolegow z JRG Braniewo
Reklama