UWAGA!

Strona przyjazna dzieciom

W piątek 7 września strona internetowa Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Elblągu otrzymała Certyfikat Strony Przyjaznej Dzieciom.

Certyfikat przyznawany jest w ramach projektu BezpiecznyInternet.org, który realizuje Fundacja Kidprotect.pl. Fundacja zajmuje się szeroko rozumianym bezpieczeństwem dzieci w Internecie, przeciwdziałaniem przestępstwom seksualnym przeciwko dzieciom oraz ich zwalczaniem, a także pomocą dorosłym ofiarom.
     - Odznaczenie przyznawane jest stronom wartościowym, które nie zawierają treści szkodliwych dla dzieci ani ich nie promują, a ich autorzy mają pełną kontrolę nad treścią - informuje Paweł Serocki z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Elblągu. - Na stronie elbląskiego oddziału TPD znajdują się informacje o jego działalności, realizowanych projektach, świetlicach środowiskowych przy ul. Łęczyckiej i Kieleckiej. Znajdziemy tam również informacje o Ośrodku Edukacyjno-Szkoleniowym i formach doskonalenia nauczycieli. Certyfikat, który otrzymaliśmy, zamieszczony jest na stronie w widocznym miejscu - dodaje. - Ikona certyfikatu jest linkiem do strony z potwierdzeniem jego autentyczności. Strony, które uzyskały certyfikat, są na bieżąco monitorowane przez pracowników fundacji.
     Adres strony internetowej elbląskiego oddziału TPD www.tpd.elblag.com.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama