UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Koniec z tym żebractwem! Do świąt ponad miesiąc. Jeszcze można iść do jakiejkolwiek pracy i zarobić na święta, Pani Teresa Bocheńska widocznie ma w nosie fakt, że Nam wszystkim się pogorszyło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    Adam J.(2022-11-21)
  • @Adam J. - P. Adamie jest Pan egoistom może i poszyli do pracy. Ale widocznie nie mogą iść do pracy. Może kiedyś w życiu będzie Panu potrzebna pomuc nigdy nie wiem co może się stać. Trzeba pomyśleć. Jak Pan nie chcę pomóc to nie. To P. Sprawa..... A to nie jest żebractwo! To jest dla ubogich rodzin..... A mnie się nie podoba jak Pan obraża ludzi. Na całym świecie pomagają ludziom. Kasia
  • @Adam J. - LUDZIE CO ZWAMI JEST. JA NIE MYŚLAŁAM ZE ELBLĄŻANIE TO SĄ CHCIWI. NIE MÓWIEM TU WSZYSTKICH LUDZIACH W ELBLĄGU.. .. MASAKRA.. Bardzo smune co piszecie ZE ludzie żebrają Żebyście tak nie musieli proszśić o jedzenie. Co widzę to niechce mi się wierzyć że jak się zbliżają ze ludzie w Elblągu ZEBRAJĄ.... NIE. PIŚCIE I NIE POMAGAJCIE. JAK MACIE TAKIE PROBLEMY STYM BO JA NIE MAM.... CZŁOWIEK NIE SAM NA ZIEMI. TRZEBA BYĆ SOLIDARNY..... KASIA.....
Reklama