UWAGA!

Świąteczna Zbiórka Żywności

Elbląg, Świąteczna Zbiórka Żywności
(fot. PS)

Dziś (4 grudnia) w wybranych elbląskich marketach rusza Świąteczna Zbiórka Żywności. Każdy z nas może wspomóc ubogich, przekazując im produkty spożywcze, takie jak olej, mąka, cukier, ryż, makaron, konserwy i słodycze. Zbiórka potrwa do niedzieli.

Świąteczna zbiórka to wspaniała okazja, by podzielić się żywnością z rodzinami, których na podstawowe produkty spożywcze często nie stać. Każdy może przyłączyć do akcji, wystarczy przekazać chociaż jeden produkt wolontariuszom czekającym w wybranych sklepach.
       W Elblągu Świąteczna Zbiórka Żywności przeprowadzana będzie m.in. w supermarketach Carrefour i E. Leclerc oraz sklepach sieci Biedronka i Społem.
       W dniach 4-6 grudnia w całej Polsce ponad 38 000 wolontariuszy w wybranych około 2700 sklepach zbierać żywność na rzecz biednych i najbardziej potrzebujących.
       W województwie warmińsko-mazurskim zbiórkę organizują elbląski i olsztyński Bank Żywności.
      
      
      
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • I po co zbieranie żywności jak i tak 1/4 tej żywności pójdzie dla biednych ludzi, a reszta dla "swoich". Pozdrawiam
  • Ludzie, jak znacie jakieś naprawdę potrzebujące rodziny to dajcie bezpośrednio od serca i niekoniecznie w grudniu, fakt, ile i czy w ogóle pomocy dotrze do ubogich, tego nikt nie wie, no prawie nikt. ..
  • Te zbiórki żywności są żenujące i smutne. Moim zdaniem na święta na rzecz ubogich powinny świadczyć duże sklepy i sieci handlowe, zamożni urzędnicy różnych szczebli, zasobni kupcy, a nie ta biedota, która zaopatruje się w "Biedronce". I faktycznie pomoc winna być adresowana konkretnie, ludzie przestali już wierzyć w rzetelność różnych fundacji, organizacji pozarządowych i innych tego typu stworów.
Reklama