UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Tomasz85 - mózgi wam wszystkim wyprali niedługo każą Ci skakać na jednej nodze, kaganiec już ci założyli tępy naród.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    ARESIAK1(2020-04-10)
  • Tak, tak, masz rację, mózg mi wyprali, a tysiące umierających w ciągu tylko 24h - to też pranie mózgu?? Pogrzeby jak w czasie wojny w mogiłach zbiorowych i bez rodzin to też mózg mi pierze. "Życie ważniejsze jest niż śmierć", nie chodź w masce, na święta jedź do rodziny - jeśli zarazisz bliskich i ktoś z nich umrze wtedy będziesz winił tych "piorących mózgi", że marnej jakości proszku używali, że wszyscy winni tylko nie Ty. A teraz zachowujesz się jak knąbrne dziecko - "na złość matce odmrorze sobie uszy". Człowieku przejrzyj na oczy. Chiny, Włochy, USA i inni. Każą Ci założyć tą pieprzoną maskę dla dobra ogółu, drzwi od klatki jeszcze nikt nie spawa - ale tak drastycznymi sposobami Chiny wygrywają tą walkę. Ale co tam - ja mam mózg wyprany. Z tym, że ja nie panikuje zakładam maseczkę która nawet jeśli nie pomoże to nie zaszkodzi - a Ty panikujesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Tomasz85(2020-04-10)
Reklama