UWAGA!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w ZSG

W dniach 16-22 listopada, po raz drugi w Polsce, zorganizowany został Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, do którego włączył się także Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest projektem, w którym uczestniczy 78 krajów. To największe na świecie wydarzenie mające na celu promocję przedsiębiorczości wśród młodych ludzi.
       Organizatorem Tygodnia w Polsce jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie. Celem udziału w projekcie „Otwarta firma” jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.
       Realizacja projektu to przede wszystkim szansa na pełniejsze niż w warunkach szkolnych przygotowanie uczniów do podejmowania decyzji edukacyjnych i zawodowych. Cele te są istotne na każdym etapie edukacyjnym i zgodne z założeniami podstawy programowej. ZSG w Elblągu, realizując projekt, stworzył uczniom okazję do uczestniczenia w ogólnoświatowych działaniach wspierających i promujących przedsiębiorcze postawy.
       Koordynatorkami tych działań były Małgorzata Buczyńska i Anna Miecznikowska.
      
      
Małgorzata Buczyńska, nauczyciel ZSG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama