UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński [- Święto Niepodległości jest jednym z naszych najważniejszych i najbardziej radosnych świąt narodowych – mówił marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin. - W ten sposób upamiętniamy odzyskanie przez Polskę niepodległego państwa – wskazywał. ] Kolejny przykład na to, że okrągłe gadki polityków sobie, a tzw. rzeczywistość sobie. Chwilę oglądałem tę uroczystość utylizacji publicznych pieniędzy, akurat sam moment odsłonięcia, i powiem szczerze, że bywałem na stypach, na których była mniej grobowa atmosfera; ja rozumiem nawet, że celem zapewnienia tzw. frekwencji spędzono ludzi prosto po mszy, ale na Brodę Karola Marksa - taż tam było tak wesoło i radośnie, jak po śmierci organisty!; Smutna ta styropianowo-oligarchiczna, coraz bardziej brunatniejąca nam Polska, Wam powiem, to już zdecydowanie więcej mamy do świętowania 7 listopada!:)🚩 [#160tysięcyCrew - pamiętamy!] Hashtagi: #7listopada, #PPS, #SwietoNiepodleglosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    65
    RobertKoliński(2021-11-11)
  • @RobertKoliński - Towarzydzu Robercie, nie przeszkadzajcie w świętowaniu, my wam siódmego w święto waszej Rewolucji Październikowej nie przeszkadzalismy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    20
    TeofilSkorupa(2021-11-11)
  • RobertKoliński @TeofilSkorupa - Cały czas przeszkadzacie przecież, a ja Was tak ładnie o społeczeństwie i imponderabiliach nauczam; na przykład 2gi już rok renowacji Pomnika Odrodzenia nie mogę się doczekać - godzi to się tak bliźniemu utrudniać, kiedy samemu zajumało się fundusz poza jakąkolwiek moralnością i obywatelskim budżetem?; [Na razie to moje ulubione zdjęcie zakonu Ojców/Matek POmnikoManiaczek, ale szukam dalej:)] Hashtagi: #160tysiecyCrew, #pomnikoMania, #upadek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    20
    RobertKoliński(2021-11-11)
  • @RobertKoliński - Pożyteczny idiota na stanowisku że swoimi wypocinami. Świat i Europa coraz bardziej poznają się na lewakach i niedługo przejdą do historii jak na to zasługują. Kres lewactwa coraz bliżej.
Reklama