UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dobrze, że taki pomnik wreszcie powstal, brakowało takiego miejsca. Szkoda tylko, że tak mało mieszkańców uczestniczyło w tej ceremonii, było może z 200 osób. Było mi bardzo trudno wytłumaczyć moim kolegom zza granicy dlaczego w 120 000 mieście na uroczystość z okazji odzyskania niepodległości przyszło tak mało ludzi, dziwili się bardzo. Taki to u nas patriotyzm, przykre.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    23
    Tom3222(2021-11-11)
  • @Tom3222 - To trzeba było tych znajomych zaprosić, a ciekawe z jakich krajów pochodzą. Wg mnie nie mamy nastroju do świętowania, władza zawlaszcza nam panstwo, także ta lokalna nie licząc się z mieszkańcami, a u granicy stoi wschodni reżim. Hashtagi: #Beta17
  • Ciekawskie jajo się trafiło. Naatroju do świętowania wg Ciebie nie mamy, ale apetyt na darmową grochówke to i owszem
  • @Aso - Jeśli to przytyk do mnie to w tym wydarzeniu nie uczestniczyłem, więc w konsumpcji grochowki również. Stać mnie na własny obiad. Hashtagi: #Beta17
  • @Tom3222 - BoBo ludzie mają już dość tych obchodów. Wzieli by się za naszą rzeczywistość i złe warunki pracy płacy i służbę zdrowia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Monia 13(2021-11-12)
Reklama