UWAGA!

Szkoły też są za!

Z każdym dniem kolejne szkoły deklarują chęć uczestnictwa w akcji „Elbląg jest za - szkoła jest za!”, która ma na celu zgromadzenie jak największej liczby głosów na program „Akademia Pana Kleksa”. Głosowanie internetowe, telefoniczne a także za pomocą kuponów drukowanych w lokalnej prasie potrwa do 3 grudnia.

„Akademia Pana Kleksa” to sześciomiesięczny program pomocy dzieciom z elbląskich rodzin zastępczych, który zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego konkursu „Warto być za”. Realizacja programu zależy od wyników internetowego i sms-owego głosowania. Akcję aktywnie wspierają m.in. harcerze, uczestnicy Warsztatu Ludzi Twórczych, a teraz także elbląskie szkoły. Przykład dali uczniowie Gimnazjum nr 9. Swoje głosy wysyłali z każdego szkolnego komputera w pracowni informatycznej, a także w sekretariacie, księgowości i gabinecie dyrekcji. Ponadto informacja o głosowaniu zamieszczona została na szkolnej stronie internetowej. Uczennice przygotowały kolorowe plakaty promujące akcję. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, drogą mailową nakłaniają rodzinę i znajomych do poparcia „Akademii”.
     Relacje z głosowania w kolejnych szkołach zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.swiatowid.elblag.pl.
     
     ***
     
     Przypominamy, jak można głosować na „Akademię Pana Kleksa”:
     - wchodząc na stronę http://www.warto.eu/glosuj.php i klikając na pole „Głosuj” znajdujące się pod opisem projektu Stowarzyszenia Jantar
     - wysyłając sms-y o treści „Warto.11” na nr 7138 (koszt 1,22 zł).
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama