UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem emerytką. Chciałam pomóc jakiejś Rodzinie i dołączyć się do inicjatywy Szlachetnej paczki. Ale jak przeczytałam potrzeby, które złożyli elblążanie i mieszkańcy powiatu elbląskiego, to zdębiałam. Potrzebują m. in. laptopów, sprzętu AGD, itp. Mnie nie stać na takie prezenty. Myślałam, że moje pieniądze pozwolą urządzić zwykłe święta jakiejś Rodzinie. A spotkałam tak wysokie wymagania. Życzę wesołych świąt.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    56
    2
    Anna L.(2021-11-30)
  • @Anna L. - Dobrze, ze przynajmniej nie chca auta lub mieszkania w Regal Parku.
  • @Anna L. - Można zakupić żywność, garnki, przecież ma Pani dokładnie wszystko opisane. Hm.
  • @Anna L. - Pani Aniu prosze z nami skataktowac sie 881489749 nesli jes to nadal aktualne Pozdrawiam serdecznie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kochany Synuś kochaliśmy Ci(2021-12-01)
  • @Anna L. - Dokładnie, ja też kilka lat temu chciałam pomoc, moje zgłoszenie zostało odrzucone, bo z dosyć długiej listy nie mogłam kupić nowej wersalki. Mimo że oferowałam, że zakupię całą resztę. Zdębiałam, jak mi pan ze szlachetnej paczki powiedział, że jeśli nie kupię wersalki to nie mogę podarować reszty "prezentów"No to stwierdziłam kij wam w ucho. Gdybym ja była biedna i w potrzebie przyjęła bym co tylko ludzie by mi podarowali bez kręcenia nosem.
Reklama