UWAGA!

Tańczyć każdy może

Centrum Tańca Promyk już proponuje rozpoczęcie przygotowań do Sylwestra. Tanecznych przygotowań, oczywiście. Kursy w Promyku pomogą dorosłym elblążanom stawiać pewne kroki na parkiecie.

Jak zapewniają organizatorzy, zainteresowanie tańcem dotyczy także licznej grupy ludzi w tzw. dojrzałym wieku.
     - Odbieramy telefony z pytaniem, dla jakiej grupy wiekowej jest nauka tańca - mówią pracownicy Promyka. - Okazuje się, że jedynym ograniczeniem przed przyjściem na kurs jest obawa, że chętni znajdą w grupie ludzi o wiele młodszych i nie poradzą sobie z tempem zajęć.
     Powstała więc grupa tańca towarzyskiego dla osób dorosłych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek 8 października o godz. 19.30 w Promyku. Na zajęciach zapoznać się będzie można z podstawowymi krokami tańców standardowych i latynoamerykańskich.
     - Takie grupy już u nas powstawały i wiemy, że spotkania dorosłych, początkujących tancerzy w grupie rówieśników są gwarancją komfortu, a także możliwością nawiązania kontaktów towarzyskich - dodaje Joanna Karpiuk z Promyka. - Na taniec nigdy nie jest za późno, a zdarza się, że również „w kwiecie wieku” staje się on hobby do końca życia.
     Tak też stało się z poprzednią grupą kursantów, którzy po raz pierwszy wystąpią na tak prestiżowym festiwalu, jakim jest Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup.
     Istnieje też szansa na stworzenie specjalnej grupy dla przyszłych nowożeńców. Każdy w dniu swojego ślubu chce wypaść jak najlepiej, a umiejętność zatańczenia walca pomoże uniknąć stresu ... przynajmniej na parkiecie.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama