UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Chciałbym poinformować, że nie głosowałem za R. Trzaskowskim tylko przeciw A. Dudzie i prawie się udało
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    73
    Ewrzen Humll(2020-07-13)
  • @Ewrzen Humll - Przeciw A Dudzie to za R. Trzaskowskim, innej opcji nie ma
  • @Ewrzen Humll - No tak. To jest bardzo mądre. A czy ty zauważyłeś że Trzaskowski to chorągiewka. Bez konkretnego programu. W końcu zaczął obiecywać wszystko to co PiS daje 500+, 300+, nawet 200 dla mam. A przecież on i całe to towarzystwo wzajemnej adoracji bardzo przeciwne było temu nazywając to rozdawnictwem. To w końcu jakie on miał wartości bo nic nie rozumiem. Jeszcze trochę to zaczął by chodzić do kościoła i syna ochrzcił. Zabawne ze człowiek nijaki zdobył tyle głosów. A ty głosując tylko przeciw Pisowi zmarnowałeś swój glos. Jak zresztą większość ludzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    98
    20
    Elblazanin nie hejter(2020-07-13)
  • @Elblazanin nie hejter - A ja głosowałem przeciw trza czyli za Dudą. Tak jest
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    52
    10
    procent(2020-07-13)
  • @Ewrzen Humll - To głosowałeś na PREZYDENTA, czy antyprezydenta? W wyborach wskazuje się osobę, która ma być Prezydentem!
  • Ale wstyd im się przyznać, że popierali Trzaskowskiego, więc mówią, że głosowali przeciw Dudzie. A ja się nie wstydzę glisiwslam za prawda - prezydentem Duda.
  • @Ewrzen Humll - Głosując na r. t. napewno lepiej nie zrobisz czlowieku Hashtagi: #elblaz
  • W pierwszej turze głosowałem na innego kandydata niż Duda i Trzaskowski, skoro w pierwszej nie głosowałem na Dudę to dlaczego miałbym teraz głosować?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Ewrzen Humll(2020-07-13)
  • @Ewrzen Humll - a kogo obchodzą twoje nędzne rozterki. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    kreciol(2020-07-13)
  • @Ewrzen Humll - Trzeba mieć trochę nie tak. ..
  • @Elblazanin nie hejter - Brawo.
  • ELBLAG TO MIASTO EMERYTOW I RENCISTOW, CZYLI13-emerytur, 500+ i ludzi z wyksztalceniem ZSZ i podstawowym, bo młodzi wyklształceni, dawno już wyjechali, także widać jakie poglądy. Niech PIS rozkradnie Polske, wprowadzi dyktature, ale on i dali i trza tak głosować. Wstyd i żenada. .. .
Reklama