UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Akcja niestety polityczna - z obu stron. Z jednej, rzecz jasna reżimowej, która systematycznie gnębi od kilku lat wszelkie przejawy działalności pozarządowej, w każdej praktycznie formie (kobiety, uchodźcy, elgiebety, dzieci etc. ), z drugiej natomiast władz tej fundacji, które robią szopkę z dziećmi w tle, promując przy tym propagandowo Szymka "Sam Mam Dwie Fundacje"Hołownię. Rząd PiS się tu głupio podkłada, a neoliberał POtem wściekle ujada; #dyletanci; Hashtagi: #AtoPolskaWlasnie, #hajs, #fundacyje, #DzieciNiczyje;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    19
    RobertKoliński(2022-01-19)
  • @RobertKoliński - Jestem pewny że masz orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej
  • Jeśli ktoś ma odrębne zdanie od Twojego, nie oznacza to, że jest głupcem. Dodatkowo wypominanie komuś choroby, na którą nie ma się wpływu jest tak samo niestosowne jak np śmianie się z chorych dzieci. I to pod artykułem o telefonie zaufania. Wstydź się, o ile znasz takie uczucie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Ewellina(2022-01-19)
  • @Ewellina - nie? no zdaniem twojego idola tak wlasnie jest. +wyzwiska. bron agresora dalej
  • @Ewellina - Zaznaczam z całą powagą kiedyś wyśmiewałem twojego Roberta jednak teraz nie pisze tego po złości poprostu uważam że taki człowiek jak Twój Robert jest niebezpieczny sam dla siebie powinni jego leczyć oczywiście pewnie za nasze bo on skladek nieodporowadza. A jeśli chodzi o naśmiewanie się wyzywanie ubliżanie to jest domena twojego Roberta
Reklama