UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Człowieku czy wiesz że planeta już jest przeludniona, że nie wyżywi tyłu ludzi, że w morzach i oceanach kończą się ryby. Niewiesz bo ty mówisz o niżu demograficznym. Czy wiesz że jeszcze za życia naszych dzieci będą na świecie wojny o żywność i wodę. Tak, tak nie o ropę tylko o wodę.
  • Przeludniona jest w Afryce i Azji a nie w Polsce, to tam muszą się zajmować nadmiernym rozrostem populacji w Polsce natomiast jest depopulacja, a przecież nikt nie będzie tu sprowadzał ludzi z Afryki czy Azji. Dlatego liczba Polaków powinna wynosić co najmniej 50 mln, obecna gęstość zaludnienia w kraju to ok 123 os/ km kw czyli niedużo.
Reklama