UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dlaczego nie można zaproponować mieszkania (na zamianę)bez tzw barier architektonicznych. (Sama w takim mieszkam) Teraz tekie budynki powstają. Z windą bez progów i przeszkód (max 4 kondygnacje) I dla tej kobiety byłoby bez znaczenia na którym piętrze mieszka. Rampy i platformy (itp pomysły)to prowizorki które kosztują dość sporo. Najlepsze proste rozwiązania. Decydenci pomyślcie o tym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  1
  Roolez_Konstancja(2020-11-18)
 • @Roolez_Konstancja - miała takie
 • @Roolez_Konstancja - właśnie. .. .może vice dyrehtor ruszy głową ZBK - a nie wymusza na Wspólnocie uchwały i wydawanie pieniędzy - a uskuteczni zamianę dla kobiety - ile pińcet+ mieszka w mieszkaniach parterowych i nie płaci czynszu - brać ich za mandżur i won a kobiecie dać mieszkanie z windą zewnętrzną - ba nawet takie mieszania są już. Ale tża ruszyć głową - a im się nie chce - oni tylko rozbudowują administracje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  no ciekawe ciekawe(2020-11-18)
 • Literówka. Typowy błąd. Pisane ze smartfona. Nigdy się "osobie"to nie przytrafiło?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Roolez_Konstancja(2020-11-18)
 • @Roolez_Konstancja - Przeprowadziła się z takiego. niech powie dlaczego.
 • @Roolez_Konstancja - Ta pani takie miała. Lubi jątrzyć.
Reklama