UWAGA!

Terapia metodą hellingerowską

W ostatni weekend listopada po raz kolejny odbędą się dwudniowe warsztaty psychologiczne, prowadzone metodą Berta Hellingera (ustawienia rodzinne). Zajęcia poprowadzi ceniony psychoterapeuta, Piotr Bednarczyk, który od lat praktykuje z powodzeniem terapię metodą hellingerowską.

Celem zajęć jest: poszukiwanie rozwiązań dla problemów indywidualnych (lęki, depresje, zaburzenia jedzenia, przewlekłe lub zagrażające życiu choroby) i rodzinnych (trudności w relacjach z partnerem, kłopoty z dziećmi), a także w sprawach zawodowych i biznesowych.
       Kiedy odnajdujesz swoje właściwe miejsce, twoje życie może zacząć się porządkować. Właściwe miejsce oznacza, że uznajesz to kim jesteś i także to kim są inni, wszyscy zostają uznani i uszanowani, a ty możesz pełniej i radośniej żyć. W zgodzie ze sobą i z innymi, budując dobre relacje oparte na szacunku i miłości.
       Dotyczy to zarówno rodziny, z której pochodzisz, twoich aktualnych relacji z partnerem, z dziećmi, a także twoich relacji w miejscu pracy.
       Spotkanie jest przeznaczone dla osób przeżywających trudności w związkach, mających kłopoty z dziećmi (w tym wypadku wskazane jest uczestnictwo obojga rodziców), zmagających się z problemami emocjonalnymi (depresje, lęki), doświadczającymi kłopotów ze zdrowiem, chcących poprawić jakość swojego życia, potrzebujących zmian w życiu zawodowym.
      
       Zajęcia odbędą się 27 i 28 listopada (sobota i niedziela) w godz. 10 - 20, w sali przy ul. Pływackiej 25 w Elblągu. Istnieje jeszcze możliwość zapisu na zajęcia. Prosimy o zgłoszenia telefoniczne: 509 626 582 lub 506 752 690.
      
       O terapii Berta Hellingera:
       Według tego niemieckiego terapeuty historia naszej rodziny ma większy wpływ na nasze życie, niż moglibyśmy przypuszczać. Jeśli czyjś ciężki los nie został w rodzinie uszanowany, a osoba ta nie ma w rodzinie należnego jej miejsca, ktoś z kolejnych pokoleń może doświadczać trudności i niepowodzeń życiowych, których mimo wysiłków i prób nie udaje się pokonać. W ten sposób (tzw. uwikłanie w los przodków) przejawia się jego głęboka miłość do rodziny.
       Ustawienia pomagają odnaleźć takie uwikłania i zapoczątkować zmiany systemu w kierunku uruchomienia sił przywracających naturalny. Wszyscy uczestnicy poprzednich zajęć potwierdzają, że w ich życiu nastąpiło wiele pozytywnych zmian.
      
Ewa Malanowska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama