UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Nie pracują to właśnie klienci Mopsu. Najlepiej łapy wyciągać po cudze". Tak masz rację. Wyciągam rękę po cudze. 32 lata pracy, częściowa niezdolność, umiarkowany stopień niepełnosprawności. Dostaję OBIAD. Zamienimy się? Ja jestem za i wrócę do pracy spawacza TIG z Twoim zdrowiem. Nie mam pojęcia co za GÓW. .JADY wypisują te brednie. Nie znasz życia nie otwieraj kłapaczki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    sceptyk(2020-07-03)
  • @sceptyk - A. co tam daja na obiad?
  • @sceptyk - 32 lata pracy to masz rentę rozumiem. Wypracowaną rentę. Jeżeli nie kwalifikujesz się dochodowo to pomocy finansowej to de facto nie jesteś typowym klientem Mopsu. I Ty nie kłap jadaczką skoro gówno wiesz o tym jacy ludzie stanowią ok. 80 % klienteli. Nie dotyczy to oczywiście starszych i schorowanych osób które korzystają z pomocy w formie usług czy posiłków, tylko darmozjadów którzy całe życie są na garnuszku państwa
  • @sceptyk - Sorki ale skoro taki chory jesteś i po tylu latach pracy to chyba powinieneś brać rentę z ZUS Hashtagi: #Zdziwiona
  • @sceptyk - ty zjadaczu obiadu z mopsu KOGOŚ nazywasz gównojadem?
  • idz do zusu. .. to zobaczysz. .rentę. .. .skoro takie bzdury piszesz jak wyżej. .. .. to nie mas, pojęcia o realny życiu. .. nawet zasiłki rehabilitacyjnego nie dadza. .chyba że urwie ci głowę. .
Reklama