UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szkoda tylko że nikt się nie zajmie sprawa pochówków osób bezdomnych itp. jak te groby wygląda zapadnięte zarośnięte często chowane w wodzie, sam widziałem jak chowana jest taka osoba to trumna kołysała się w dole jak by to było na jeziorze. Szok. Widząc że w tym mieście bezdomni są traktowani gorzej jak zwierzeta. Zero poszanowania godności zmarłej osoby.
  • @Szok - Bo teraz psy i kotu maja wieksze prawa. Tak nam sie próbuje wmawiać. Człowiek bezdomny jest gorzej traktowany przez państwo.
  • @Szok - Tymi pogrzebami zajmuje się również firma Syriusz. Jeżeli ma być coś lepiej trzeba dopłacać do tego co płaci Elbląskie Centrum Usług Społecznych.
  • @Szok - "Szkoda tylko że nikt się nie zajmie sprawa pochówków osób bezdomnych" - Dokładnie. Wiele razy pisałem, ze nasze państwo lubi jak płacimy podatki, zusy i tak dalej. lecz kiedy już skończymy swoje życie i mamy pecha, że nikt nie pilnuje grobu, pozostaje kępa chwastów. Jaki ten ktoś był, taki był, ale państwo powinno w jakiś sposób szanować swojego obywatela, tak sądzę.
  • @Szok - Czemu ty się nie zajmiesz?
  • @Szok - A to jest takie miejsce w wodzie? pierwsze slysze
  • @katon - Brak Tobie empatii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    nobody...(2024-04-23)
  • @nobody... - Kwestia czasu i nieuchronnych (jak to w życiu) okoliczności i ja nabędzie.
Reklama