UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pochowanie osób NN jest obowiązkiem ZZM miasta. Tym osobom należy się też szacunek przy pochówku i dbanie o Ich groby. Cmentarze są brudne i zaniedbane. Nie są oczyszczane wszystkie chodniki. Od czasu do czasu przejdzie Pan z dmuchawą i bród z chodnika przedmucha na groby. Nie są wyrywane chwasty ani nie są zamiatane chodniki. Ludzie, jeśli żyją lub mają siłę, w większości przypadków dbają o groby bliskich. ZZM nie sprząta. Niejednokrotnie dzwoniłam z prośbą o wypielenie chodnika głównego. Bezskutecznie. Jestem emerytką i zdrowie już nie pozwala mi zrobić to samej. Opłacamy groby Naszych bliskich i płacimy podatki. ZZM ma obowiązek dbać o porządek na cmentarzu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    4
    Anna L.(2024-04-23)
  • @Anna L. - Całkowicie zgadzam się w temacie sprzątania cmentarza. Pracownik zieleni sprzątający alejki robi to dmuchawą, wszystkie smieci z alejki są rozdmuchiwane na groby znajdujące się przy tych alejkach, alejki powinny być zamiatane. rozdmuchiwane śmieci to brak szacunku dla rodzin dbających o mogiły. Jesienią jest to okropne. Mam nadzieję że kierownictwo ZZM zajmie się tym istotnym problemem. Dmuchawy są do parków a nie na alejki cmentarne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    OskarEla(2024-04-23)
Reklama