UWAGA!

Tomografia w Wojewódzkim dopiero po 20 lutego

Elbląg, Tomografia w szpitalu wojewódzkim ruszy dopiero po 20 lutego
Tomografia w szpitalu wojewódzkim ruszy dopiero po 20 lutego (fot. arch. PS)

W związku z planowaną wymianą tomografu i remontem w Pracowni Tomografii Komputerowej do 20 lutego nastąpi przerwa w wykonywaniu badań z tego zakresu. Pacjenci będą mogli wykonać badanie w innych ośrodkach.

W związku z planowanym wymianą tomografu i remontem w pracowni należącej do NZOZ NU-MED, z którym Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu posiada podpisaną umowę na świadczenie usług w zakresie tomografii komputerowej, Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu informuje, iż w dniach od 1 lutego do 20 lutego 2010 roku nastąpi przerwa w wykonywaniu badań z zakresu tomografii komputerowej.
       Ośrodkami zabezpieczającymi pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu do 20 lutego będą Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie oraz pod względem diagnostyki TK NZZOZ Medical Center znajdujący się na terenie Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostródzie.
      
      
oprac. MK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • czy może nowaczyk także będzie brał w tym udział?
  • to kpina, ze w ponad stutysiecznym miescie jest tylko jeden tomograf! dlaczego zaden ze szpitali nie stara sie o kolejny? na badanie czeka sie pare ladnych tygodni, ale w tym samym czasie za oplata mozna wykonac badanie prywatnie - na tym samym sprzecie. panie posle naguszewski - czy tak ma wygladac sluzba zdrowia wedlug wizji po? jesli tak, to w nastepnych wyborach ma pan jeden glos mniej. ..
Reklama