UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • fajnie i ? prawa człowieka i jakieś tam bzdury ogrywane przez tych co po prostu chcą kraść, tworzą iluzje że w PL dzieje się jak w 3 rzeszy bo jednak organy państwa coś tam ścigają trochę tych złodziei, a fakt jest taki że prawo w PL służy takim cwaniakom i bandytom a gdy PiS coś tam chciał zmienić to podniósł się krzyk i zagranica naskoczyła, nagle wszyscy bronią prawa:D prawa do złodziejstwa :D panowie łapówkarze i zwykli złodzieje okrzyknięci więźniami politycznymi :d tak się rozgrywa polaczków a pieniążki płyna na konta, jak ktoś wieży w te cwaniactwo o prawie i konstytucji to polecam lekarza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    60
    25
    000000000007(2021-07-06)
  • @000000000007 - Jak na razie mój młody przyjacielu to partia rządząca kradnie na potęgę i to tak że dopiero oo 6 latach rządów musieli ostatnio wprowadzić uchwałę aby nie zatrudniać członków rodziny w radach nadzorczych oczywiście z takim okienkiem by mogli doić dalej. A jacy to specjaliści to wiemy oo cenach paliw np.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    21
    Art:)(2021-07-06)
  • @Art:) - Ja ich nie bronię i drażnią mnie te ceny paliw, można jednak porównać nasze ceny z państwami na zachód- to ogólny trend, chociaż nie powinni drażnić obywateli i coś zadziałać.
  • @Art:) - sprawdź ceny paliw jak rządził Tusk zanim głupoty zaczniesz pisać
  • @Art:) - W 2012 r. ceny paliwa wzrosły do 6 zł za litr. A były stacje, na przykład w Warszawie, na których w styczniu kierowcy płacili nawet ponad 6 zł.
Reklama