UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tylko dzisiaj odległość 10 km jazdy, miejscowość Adamowo-Osiedle teren zabudowany jedzie młody kierowca Busa z niepełnosprawnymi na pełnym gazie, jezdnia pokryta mazistym śniegiem. Dalej " dama" za kierownicą Peugeota jedzie praktycznie mi na zderzaku, następna "dama" Oplem Astrą na podwójnej ogr. do 50 km/h wyprzedza mnie chyba z podwójną prędkością około setki, za chwilę kolejna lejdi Audi 3 ta sama sytuacja. Wszystkie " damy" na rej. NEB, także panie Krawcewicz zbędne są pana ostrzeżenia. Trzeba częściej wysyłać patrole na wiochy, będzie to lepsze jak ostrzegać !!!
  • Po przeczytaniu tego mam w głowie taki oto obrazek: "Kapelusznik" w szmelcwagenie toczy się 30 km/h, bo spadł śnieg. Człowiek wiezie niepełnosprawnych do placówki lub pobliskiego ZAZ'u, ma zdążyć na określoną godzinę. Inaczej rozwali cały rozkład dnia. Jacyś ludzie spieszą się do pracy, Kapelusznik turla się i nie da innym normalnie jechać. Wszyscy mijają go przy pierwszej okazji z rykiem silnika, bo miejsca jest mało i trzeba zdążyć zanim ktoś nadjedzie z naprzeciwka. Kapelusznik jest z siebie dumny, bo ze wszystkich wariatów na drodze tylko on jest ostrożny. Po powrocie z dyskontu, gdzie toczył się w godzinach szczytu z żółwią prędkością, wypakowuje zakupy (4 bułki i paczka kabanosów) i myśli, że po śniadaniu napisze komentarz na portelu;)
  • @jrpdl - " Człowiek wiezie niepełnosprawnych do placówki " - Czy Ty sam czytasz, co piszesz? Z Twoich wypocin wynika, że jak ktoś jedzie nieco wolniej, bo warunki jazdy są fatalne, to można łamać przepisy jadąc z osobami niepełnosprawnymi? Trochę to chore, co piszesz !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    dziwne.podejście(2019-01-04)
  • @dziwne.podejście - Jedź "nieco wolniej" przez kilkanaście kilometrów będąc rozliczanym z czasu. Bo ktoś akurat jedzie znacznie poniżej bezpiecznej prędkości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    jjjjjj(2019-01-04)
  • @jjjjjj - To się poprostu zwolnij i znajdź sobie inną pracę jak masz za dużo stresu. Były prezydent Komorowski też proponował chłopakowi na ulicy, bo siostra za mało zarabiała i też miała stres jak Ty i również proponował chłopakowi, żeby siostra znalazła sobie inną pracę. Ten przykład poprostu przyszedł mi do głowy po przeczytaniu Twoich wpisów.
  • Bardzo miło się rozmawia, bardzo merytorycznie. "Zwolnij i już". Niestety, mam zlecenie, więc podziękuję za dalsze powtarzanie w kółko tego samego. Miłego dnia :) PS Nie jestem tym chłopakiem od niepełnosprawnych. To tak by nie było, że podszywam się;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    jjjjjjjjjj(2019-01-04)
Reklama