UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • No drogi Panie jak to jechało się na gapę tramwajem. Nie rozumiem tej postawy. Kiedy mnie brakowało pieniędzy na bilet to w obie strony do Bażantarni szedłem piechotą. I wtedy i teraz traktuję jazdę bez biletu jako kradzież, a gapowicza jak złodzieja. Drogi autorze czyżby w swej nienawiści do poprzedniego ustroju wyznaje Pan taką samą zasadę jak, już nieobecna wśród żywych, bardzo dobra i znana aktorka, która mówiła, że w czasach PRL jeździła bez biletu, bo uważała to za formę walki z komunistycznym państwem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33
  23
  Oj oj oj(2019-11-20)
 • @Oj oj oj - maly kuzniar w dziennikarstwo sie bawi
 • @Oj oj oj - Państwa komunistycznego nie było, a tylko socjalistyczne. Byli tylko komuniści, którzy chcieli tak jak dzisiaj chcą rządzący - wszystkim ( + ) po równo. Chwali się pańska postawa " bileto - poprawna ", ale w latach młodości robiło się różne numery, bo jeszcze nie było internetu, face booka itp. Na pewno miał Pan ciekawsze dzieciństwo i młodość w Elbingu w którym łaziło się po gruzach, na nartach i sankach zjeżdżało z " Kapusty ", kopało piłkę na Osiedlu Marynarzy. Punk widzenia zależy od punktu siedzenia, niemniej życie trzeba brać z przymrużeniem oka, bo inaczej to można zwariować. .. @ At Vocem
 • Ja w pracy tez mialem podobnego giganta, co kradl ,pil i mowil -" na pochybel komunie"takich oslabiaczy systemu bylo mnostwo,a ta pani co dawala wam od tylu, robila to z czystej przyjemnosci czy tez was kasowala ,a co z mezem, czy tez musial czekac w kolejce? .Krotki felieton, a tyle niejasnosci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Ciekawski.(2019-11-20)
Reklama