UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy na jednej z plebani podczas porodu zmarł noworodek bo ksiądz nie wezwał lekarza do rodzącej kochanki . Wtedy nic się nie stało . To nie było morderstwo , słucham PiSdzielce
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Jamaleg(2018-01-18)
  • @Jamaleg - Gdzie to było, fakty proszę to osobiście zgłoszę do prokuratury. Tylko obawiam się że tylko gdzieś tam komuś ktoś. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Egoniasty(2018-01-18)
  • @Jamaleg - to była twoja siostra bliźniaczka? deklu zlewicowaty?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    kreciol(2018-01-18)
  • RobertKoliński @Egoniasty - Całkiem niedawno, bo w 2011 roku - wyręczę kolegę, proszę bardzo: Poród na poznańskiej plebanii! W jednej z poznańskiej parafii, na plebanii, urodził się martwy syn tamtejszego księdza wikariusza. Duchowny nie wezwał karetki. Zrobił to dopiero, gdy stwierdził, że dziecko nie żyje. Zdarzyło się to 24 lutego 2011 roku. Sprawę umorzono i do tej pory nie ujrzała światła dziennego. Nie informowała o niej policja, prokuratura, ani tym bardziej poznańska Kuria.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    RobertKoliński(2018-01-18)
  • @RobertKoliński - No to jestem zdumiony, mówią że za pisu kler jest bezkarny (oczywiście nie zaprzeczam), ale to był 2011r i wówczas u steru stała jedyna sprawiedliwa władza PO;). A czy mógłby Pan podać mi jeszcze źródło tejże informacji?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Egoniasty(2018-01-19)
  • RobertKoliński @Egoniasty - Podałem we wcześniejszym wpisie, ale widocznie admin zdecydował się wyciąć link - to m. in. Głos Wielkopolski, Polska The Times etc. ; proszę wrzucić zacytowany tam fragment artykułu (po dwukropku) do google'a i znajdzie pan bez trudu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    RobertKoliński(2018-01-19)
Reklama