UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co poszło nie tak? Chciwi i niewykształceni emeryci tak wybrali
  • @8* - Za rządów PO -PSL firmy upadały. Jak nie padły to politycy PO zrobili wszystko, aby doprowadzić do upadku
  • Sam to wymyśliłeś czy ktoś ci za to płaci?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    zawieszony(2023-01-30)
  • @8* - robus, ty niedouku znowu piszesz pod różnymi nickami? Sam siebie już się wstydzisz?
  • @8* - Jestem emerytką wykształconą i nie chciwą Kim ty jesteś? bo chamski to na pewno a może chciwy i niedouczony
  • @8* - Odczepcie się od emerytów i rencistów, oni nie są ani chciwi, ani niewykształceni - są tylko najbiedniejszą grupą społeczną w kraju. To, że PIS ma ich poparcie nie wynika z ich uwielbienia dla kaczora tylko z tego, że PO nigdy nic dla nich nie zrobiło - nawet dziś krzyczą, że emeryci mają za dużo pieniędzy i odgrażają się, że gdy dojdą do władzy, to wszystko im zabiorą. Jak stare przysłowie mówi, lepiej wróbel w garści, niż kanarek na dachu - czyli popierają tych, którzy coś dla nich robią (13-tki, 14-tki, zwolnienie z podatków). Co PO za swoich rządów zrobiło dla emerytów - waloryzacje emerytur po 30 groszy!!!! Dlatego nie dziwcie się, że emeryci głosują na PIS - bo na kogo mają głosować? Na tych, którzy grożą, że im zabiorą czy na tych, którzy im dają. Problemem jest brak normalnej, dużej partii politycznej, która byłaby równoważnikiem pomiędzy PIS, a PO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    9
    bbbbbbbbbbb(2023-01-30)
  • @bbbbbbbbbbb - @ bbbb- podaj, kiedy działacze PO mówili, że zabiorą emerytom t wszystkie „ dobrodziejstwa” dane przez Pi S? Za czasów PO nie było takiej wysokiej inflacji, nie było więc podstaw prawnych do wysokiej waloryzacji rent i emerytur.
  • W grudniu 2022 ekonomista PO, wypowiadal sie o oganiczeniu 13 i 14 emerytury, jjak rowniez 500+.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Ferdek.Schichau(2023-01-30)
  • @Ferdek.Schichau - I Bardzo dobrze! Dość rozdawnictwa naszych pieniędzy i generowania inflacji (fajnie się wygrywa wybory za nie swoją kasę, co PISowcy?) Takie wpisy świadczą o upadku PIS
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    emertyt75(2023-01-30)
  • Bredzisz człowieku, nie oglądasz telewizji, nie słuchasz radia, nie oglądasz programów publicystycznych, w których występują politycy PO - dlatego nie ma sensu z tobą dywagować, ponieważ żyjesz w jakiejś bance i swoim świecie - albo celowo słuchasz tylko tego, co chcesz, omijając niedogodne wypowiedzi polityków PO. Za czasów PO nie było takiej wysokiej inflacji - zgoda, nie było również wielu innych rzeczy, jak np. covida, wojny z Ukrainą - ale było strzelanie do protestujących górników i pałowanie ludzi na ulicach. Twierdzisz, że nie było podstaw prawnych do wysokiej waloryzacji rent i emerytur - jakoś gdy rządzi PIS, a jeszcze przed inflacją - były podstawy prawne do podwyższenia rent i emerytur, do programu 500+, 300+ i do całej tej polityki pro społecznej - z którą nie do końca zgadzam się, ponieważ jest zbyt napompowana, niemniej inflacja nie jest wymysłem i problemem tylko PIS-u, ale wszystkich rządów - przy czym faktem jest, że PIS nie daje sobie z tym rady, całą swoją politykę finansową ograniczyli do wpłat euro z UE, co jest błędem, o czym boleśnie się przekonali. Nie jestem zwolennikiem PIS-u, ale jestem przeciwko PO, która to partia jest aspołeczna. Nie interesują mnie problemy z nie tolerowaniem kolorowych wstążeczek, opasek, osób LGBT+ i małżeństw jednopłciowych - ponieważ jest to dla mnie problem drugorzędny i do pewnych granic jestem nawet tolerancyjny.
  • @bbbbbbbbbbb - Taka prawda, w tym kraju tylko emeryci i renciści mają pieniądze. Można to nawet zauważyć po artykułach gdzie co chwila piszą, że emeryt/ka stracili kilkadziesiąt tysięcy zł dając nabrać się naciągaczom. O ludziach pracujących tak nie piszą bo oni nie mają takiej kasy
  • @emertyt75 - Ocena to juz inny aspekt. Faktem jest, ze taka wypowiedz byla.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Ferdek.Schichau(2023-01-30)
  • @bbbbbbbbbbb - Nie są chciwi? Głosują na pis, bo dostają 13 i 14 emeryturę, to nie jest chciwość? Nie są niewykształceni? Jakoś nie rozumieją, że ta 13,14 emerytura, to masowe rozdawanie pieniędzy podatników, a raczej kupowanie sobie ich głosów za nasze pieniądze jest przyczyną tej inflacji. Oficjalnie 20% nieoficjalnie na niektórych produktach ponad 50-60%. Ktoś tam próbuje zwalić to na covid i wojnę. Covid i wojna nie trwają od 8 lat, za to ten nie-rząd tyle trwa, więc jedynych winnych możecie szukać w sejmie, a nie za granicą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    MajorTom(2023-01-30)
  • @MajorTom - NIe jestem jeszcze emerytem, ale nie chciałbym dostawać 1500zł po 40 latach pracy i tobie też tego nie życzę, chyba że jesteś ubekiem to 1500zł wystarczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    a tam cicho być(2023-01-30)
Reklama