UWAGA!

Tu nie ma czasu na nudę

 
Elbląg, Tu nie ma czasu na nudę
(fot. nadesłana)

Już od rana w gościnnych murach Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Elblągu słychać radosne głosy. To uczestnicy półkolonii nie mogą się doczekać kolejnego dnia pełnego atrakcji. Gry i zabawy z rówieśnikami, wycieczki do lasu, nad wodę, zajęcia plastyczne, sportowe, filmowe, muzyczne, socjoterapeutyczne, konkursy, turnieje… Tu nikt nie ma czasu na nudę.

Dzięki półkoloniom integracyjnym dzieci spędzające wakacje w Elblągu bawią z rówieśnikami, również niepełnosprawnymi, rozwijają swoje talenty uczestnicząc w licznych zajęciach i oczywiście wypoczywają, a wszystko pod czujnym okiem profesjonalnej kadry pedagogicznej.
       Dzieci były już w Parku Dinozaurów i Smoków w Malborku, uczestniczyły w warsztatach kulinarnych organizowanych w restauracji w Suchaczu, odpoczywały przy ognisku nad Zalewem Wiślanym, konkurowały w zabawach sportowych w Bażantarni, odwiedziły siedzibę Nadleśnictwa Elbląg, uczestniczyły w „Turnieju czterech żywiołów” na terenie placówki. A to dopiero pięć dni! Kolejny tydzień niesie jeszcze wiele atrakcji, które udowadniają, że wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne!
      
Marzena Żachowska - OSW nr 2 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama